STÆVNE  HOS  FAMILIEN  ANDERSEN  I  SKIBBY  DEN  10.  AUGUST  2019

Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige
Svær ligeVeteran lige
Længdehop



Let lige
Dato: 2019-08-10 12:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Caroline Kjær TheilvigMidnights Pauline (Pauline)00:39,5900:33,7801:13,3712
2Agnete LønborgKlundtes Smile of Insanity (Sn...00:37,6300:37,6201:15,2511
3Astrid Sloth-BrodersenWinter Times Dumle (Dumle)00:49,9700:30,8101:20,7811
4Lea PoulsenByskovens Ninka01:19,3700:43,0002:02,3711
5Astrid Sloth-BrodersenCrazyjumpers Due Volontà (Moon...01:07,7201:06,0602:13,7811
6Agnete LønborgEgevangs Black Mamba (Mamba)10:28,5000:26,5010:55,00
7Caroline Kjær TheilvigSundays Winter Holiday (Wilma)10:51,2500:34,1811:25,43
8Freja PedersenRosendalens Manse (Manse)10:42,0600:50,8111:32,87
9Laura HeerfordtDet Søde Livs Ice Age (Marco)10:55,8210:46,0321:41,85
10Isabella ColomboSnogebakkens Hannah Montana (H...30:26,6220:27,8150:54,43
11Astrid Egebo LarsenEgebos Strejf20:40,1930:55,1951:35,38
12Emilie OlsenFilur41:39,9110:58,5652:38,47
13Caroline Kjær TheilvigSáturdays Mayflower (Flower)41:09,6231:04,2172:13,83
14Ellen LønborgLønborgs Lilje (Lilje)7+11:58,6641:08,84123:07,50
Uplac.Lea PoulsenBatmanDisk. på tid
Uplac.Ellen LønborgLønborgs Timmy (Timmy)Disk.
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2019-08-10 13:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Patricia MøllnitzFunnys Akella (Ella)00:39,6610:42,4311:22,091
2Regitze ReckWinds Ilinora10:37,0010:42,1921:19,19
3Anna Herløv HansenPrince31:52,6921:03,4252:56,11
Uplac.Agnete LønborgKlundtes Smile of Insanity (Sn...Trukket
Antal deltagere: 4.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Svær lige
Dato: 2019-08-10 14:20:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Patricia MøllnitzDundines Liva Weel (Liva)10:25,9410:24,6220:50,56
2Anna Herløv HansenElvis1+21:15,3820:58,3252:13,70
Antal deltagere: 2.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Veteran lige
Dato: 2019-08-10 13:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub (Mar...00:23,6000:22,3500:45,95
Antal deltagere: 1.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Længdehop
Dato: 2019-08-10 10:30:00

Plac.FørerKanin406080100120140150160170180190200210220Cert.Point
1Mette WindWinds Ch. CyclopsO-O-O-O-O-OXOOXXX14
2Regitze ReckDundines Liva Weel (Liva)OO-O-OOXXOXOXOOOXXX
3Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic MazeXO-O-O-XO-OXOOXXX
4Agnete LønborgEgevangs Black Mamba (Mamba)OOOOXXOXOOOXOOXXX
5Anna Herløv HansenElvisOO-XOXXOOOOOXXX
6Isabella ColomboSnogebakkens Hannah Montana (H...OOOOOXOOXXX
7Emilie OlsenPralinens Mercury Twilight (Le...OOOOOXXX
8Astrid Egebo LarsenEgebos StrejfOOXOXOXOXXX
9Regitze ReckWinds IlinoraOOOXXOXXX
10Caroline Kjær TheilvigMidnights Pauline (Pauline)OXOXOXXX
11Regitze ReckFunnys Inabi Uchiha (Inabi)OO-XXX
12Freja PedersenRosendalens Manse (Manse)XOXOXX
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.