EFTERMIDDAGSSTÆVNE  PÅ  GRØNT  OMRÅDE  VED  DROSSELVEJ  I  KØGE  DEN  17.  JULI  2019

Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget
Elite kroget



Let kroget
Dato: 2019-07-17 16:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidOmløbPindPoint
1Regitze ReckWinds Ilinora00.38,8400.38,5901.17,4312
2Sanne AndersenHybens Minestrone De Orzetto01.10,1100.30,5301.40,6411
3Sille BelowFunnys Bizzy Dizzy Beez00.47,1600.59,6201.46,7811
4Janni BrenholdtStampestaldens Styles (Styles)10.40,6300.32,0911.12,721
5Mia HansenFurukollens Strawberry Swing (...00.39,5910.37,6611.17,250 - 24,161
6Janni BrenholdtStampestaldens Allison (Alliso...10.33,5300.44,4011.17,931 - 33,81
7Mia HansenFunnys Manse00.30,5610.48,7811.19,34
8Sanne AndersenKlundtes Bagheera10.52,4100.38,0611.30,47
9Sanne AndersenKlundtes Sabor11.07,9700.45,3111.53,28
10Sille BelowFunnys Bouncing Bugs (Blade)20.37,5000.35,9721.13,47
11Sille BelowTumles Kiss Me20.53,7500.34,0621.27,81
12Emil JulinBjörklövets The Twin Thing (Ti...00.50,8420.46,6321.37,47
13Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Linus (Linus)21.35,0300.58,3722.33,40
14Emil JulinTumles Sunday Morning Call (Ma...20.32,3110.15,4730.47,78
15Emil JulinHarleys Fifties Revival (Rifa)30.36,5300.36,5031.13,03
16Mia HansenBjörklövets Screaming Meemies...40.34,3100.24,7540.59,06
17Sille BelowMilleniums Mister Marvelous30.53,2810.29,7541.23,03
18Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Petit30.52,3710.43,1541.35,52
19Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Ita21.26,8230.57,9752.24,79
20Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Verdi (Verdi)40.57,3831.06,0072.03,38
21Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Hello My Lady (Fel...41.17,0630.55,3472.12,40
22Signe BrenholdtStampestaldens Kate (Kate)1+1+32.39,2521.52,1974.31,44
Uplac.Emil JulinKlundtes Bride and Seek (Bindi)00.36,25Disk.
v4Regitze ReckStampegårdens Tales of Symph...(V)00.36,4710.34,3411.10,81
v9Mia HansenWinds Tatooine (V)00.52,5310.59,2211.51,75
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2019-07-17 18:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenFunnys Eclipse00.26,9700.17,1600.44,1313
2Emil JulinTumles Castle On the Hill (Cai...10.26,5000.36,5611.03,061
3Emil JulinKlundtes Lonely Hills (Pyt)10.43,5000.52,4711.35,971
4Signe BrenholdtStampestaldens Bulmers Norman...01.07,6810.59,0912.06,771
5Signe BrenholdtUniKins Cactus Jack (Jack)11.10,7800.59,4312.10,21
6Marianne Frimodt NielsenPletvangs Disco01.13,1511.02,5012.15,65
7Mia HansenFunnys No Return10.48,0610.29,6621.17,72
8Mia HansenFunnys Taxan11.06,1610.32,9421.39,10
9Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...10.26,8120.23,0330.49,84
10Emil JulinFunnys Ciri Cinori (Ciri)0+10.46,7220.20,9731.07,69
11Mia HansenFunnys Palette10.37,0620.36,4731.13,53
12Mia HansenFunnys Heart Beat20.51,1910.42,3431.33,53
13Mia HansenKlundtes Lies and Fireflies (F...30.50,3000.52,6231.42,92
14Janni BrenholdtStampestaldens Purpurella (Ell...21.10,2810.51,9132.02,19
15Mia HansenFunnys Forest Drop50.37,6320.41,2871.18,91
16Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Cuba Libre (Cuba)21.46,133+22.18,5074.04,63
17Sidsel DragelundPhineas3+1+12.13,191+1+12.03,7984.16,98
Uplac.Mia HansenBjörklövets Burning View (Conr...Trukket
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2019-07-17 15:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze10.53,9401.19,3512.13,2914
2Emil JulinUniKins Ch. Oasis of the Seas...11.08,3511.13,7222.22,07
3Mette WindWinds Ch. Cyclops0+12.02,7221.01,0333.03,75
4Emil JulinVilsmøllegårdens Viviro (Viro)31.53,1911.07,9443.01,13
5Emil JulinStampegårdens GCh. Doctor Doom2+12.22,6911.18,5043.41,19
6Signe BrenholdtStampegårdens Central Park (Pa...21.20,0031.08,1052.28,10
7Mette WindBellas Pappelina21.46,1931.17,7253.03,91
8Emil JulinSundahls Stabbington (Bastian)31.11,5731.22,9762.34,54
9Marianne Frimodt NielsenPletvangs Ch. Rain Maker32.00,4431.43,4463.43,88
10Signe BrenholdtKlundtes Second Shot4+11.18,90
11Janni BrenholdtTaharas Ch. Olau (Olau)52.19,25
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Pihlmann Hansen
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 4 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:30
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.