AFTENSTÆVNE  I  RIDEHUSET  I  HERRESTED  VED  ØRBÆK  DEN  2.  JULI  2019

Tryk for at komme til:
Middelsvær lige åben



Middelsvær lige åben
Dato: 2019-07-02 18:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbKl.pr.PindPoint
1Heidi RasmussenKandies Tomás (M)00:22,1600:16,25013
2Karin MoslundLego-Gårdens Kailua (Lilo) (M)00:19,1500:18,35012
3Marie FloutrupStampestaldens Kira (M)00:37,5000:25,6600 - 0:15,7212
4Louise HansenRådved Nygård's Tro På Os To...(L)00:40,3000:25,0601 - 0:37,9422
5Heidi RasmussenSøgaards Modina (M)00:36,1300:28,43012
6Karen FrederiksenKandies Creative Muvo (M)00:55,7200:44,13012
7Simone TifalBellas Nomess (M)00:28,6010:18,0311
8Liva VestKløvergårdens Ella (M)10:23,8500:20,031
9Karin MoslundMoslunds Vitara af Lego-Gård...(L)10:23,3700:23,351
10Cathrine Lind JakobsenStjerneregns Juliette (M)10:18,2800:27,211
11Karin MoslundMoslunds "Kitty" a Million W...(M)00:40,0310:27,851
12Karin MoslundStampegårdens Tropic Moon (T...(M)00:29,0010:27,961
13Josefine Karoline MoslundLego-Gårdens C6H12O6 (Sugar)...(M)00:34,8410:29,101
14Mette VangsgaardKato (L)01:00,4110:36,351
15Karen FrederiksenFunnys Nioryu Namya (Tia) (M)00:40,0910:38,341
16Karin MoslundMoslunds Zoe (M)00:18,4111:00,751
17Josefine Karoline MoslundMoslunds Pikachu (M)21:01,4700:24,562
18Karin MoslundMoslunds Laguna (Luna) (M)10:24,5410:39,722
19Liva VestVanglys Milton (Milton) (L)30:35,6600:22,193
20Simone TifalStald Junior's Sunny Boy (Bo...(L)20:48,1210:28,223
21Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-Gårde...(M)10:32,0320:34,123
22Louise HansenHaugens Consequences (Cornel...(L)30:58,6900:36,313bestået
23Karen FrederiksenKandies Iron Man (M)20:50,0911:02,253
24Louise HansenStald Neas Shapio Olaf (Olaf...(M)20:47,7220:20,104
25Karen FrederiksenVilsmøllegårdens Penny (L)20:41,1320:34,724
26Karin MoslundMoslunds Baleno af Lego-Gård...(L)40:59,0710:28,285
27Josefine Karoline MoslundMoslunds a Million Ways of ....(M)41:14,3510:31,535
28Simone TifalHybens Ogmios Mason (L)41:19,0010:57,445
29Simone TifalHybens Nero Kostovite (Nero/...(L)20:35,8840:44,726
30Kristine Uhre Bo KnudsenMinigårdens Lola (L)8+22:22,755+32:35,4118
Uplac.Cathrine Lind JakobsenHermelingårdens Blackie (Bla...(L)Trukket
Uplac.Louise HansenRådved Nygård's Ice-O-Pede (...(L)Trukket
Uplac.Louise HansenRådved Nygård's Lady Rainico...(M)Trukket
v24Heidi RasmussenNardus Nikos Nieodemus af Zent...01:10,9031:54,443
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Anne-Mette Fogh
Sekretær: Anne- Mette Fogh
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.