MAJSTÆVNE  VED  HVILSOM  FRISKOLE  DEN  30.  MAJ  2019

Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget åben



Let kroget
Dato: 2019-05-30 12:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marie FloutrupStampestaldens Kira00:29,6200:16,16012
2Anja SembergStjerneregns Rosalee00:20,6900:21,31011
3Anja SembergStjerneregns Across The Univer...00:50,6000:25,28011
4Marie FloutrupWinds Inaya00:29,3100:30,84011
5Maja SembergStjerneregns All You Need Is L...00:33,9100:32,78011
6Mette BrandbygeMilleniums Palermo01:06,0900:33,97011
7Kirsten BjergJansson´s Delight Jelly Bean00:52,6800:42,97011
8Sarah MadsenStald Trofast's Beautiful Whit...01:22,2500:57,69011
9Leonora KnakkergaardSkovvejens El Shètán10:39,2800:22,841
10Smilla VejsgaardKløvergårdens Epsilon Aquarii...10:34,0300:33,131
11Wiktoria JanikowskaJordbærgårdens Queen Bee (Bee)10:37,2800:35,971
12Jasmin JanssonJansson´s Delight Toffifee (Fi...11:13,2200:41,941
13Jasmin JanssonJansson´s Delight Kinder Surpr...11:12,1901:19,321
14Sarah MadsenStald Trofast's Black Aliyah (...10:50,9410:23,502
15Leonora KnakkergaardSunsets Sweetie Girl (Sweetie)10:39,3510:34,782
16Wiktoria JanikowskaFunnys Amnesia10:48,1010:35,822
17Josefine GammelgaardGammelgaards My Name Is Tro......10:37,9110:42,252
18Jasmin JanssonHønsehusets Kingdom Dance (Yan...10:42,1610:52,002
19Sarah MadsenStald Trofast's Black Ozzy Mak...21:05,6900:54,102
20Wiktoria JanikowskaCrazyjumpers Nati Per Amare (A...21:45,5001:00,442
21Laura Kähler KnudsenStjerneregns Nick (Nick)11:24,2211:52,402
22Sarah MadsenStald Starholm's Dragonite ......20:43,0610:37,903
23Maria JanssonJansson´s Delight Super Flye.....31:22,5600:51,253
24Anna Fjordbak SønderstrupStarbo's Surprise31:52,7501:19,323
25Sarah MadsenStald Trofast's Gizmo (Gizmo)11:54,9121:25,123
26Laura Kähler KnudsenBlomstergaardens Batman (Batma...31:20,6601:43,873
27Anna Fjordbak SønderstrupStarbo's Toffifee31:12,6910:37,624
28Torben NielsenMk's Prins Ozzy41:41,1021:22,536
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Maria Gadkjær
Aspirant: Emma V. Laustsen
Sekretær: Dorthe V. Laustsen/Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2.30
Til toppen

Middelsvær kroget åben
Dato: 2019-05-30 13:55:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Maja SembergMoslunds Cocio (M)00:40,8400:37,23013
2Marie FloutrupWinds Inaya (L)00:42,5600:47,97022
3Mette BrandbygeHønsehusets Escape Route (M)00:50,8700:54,06012
4Mette BrandbygeMilleniums Palermo (L)01:10,8101:11,00022
5Josefine GammelgaardStjerneregns Prince Blue Blo...(M)01:54,1901:30,91012
6Maja SembergMøllerhusets I Am Legend (M)10:42,2500:27,0911
7Laura Kähler KnudsenKandies León (León) (M)00:47,1910:27,6911
8Kirsten BjergSommerly´s Petres (Pelle) (M)00:54,3510:29,4111
9Charlotte EllebySundahls Gemytlig (Gunner) (M)10:51,3100:34,001
10Marie FloutrupStampestaldens Kira (L)10:57,1200:36,571
11Maria GadkjærStjerneregns Lucy In The Sky...(M)10:45,1300:37,631
12Anna Fjordbak SønderstrupKastrups Pro Dupreeh (M)11:10,0000:44,341
13Randi KatholmNødkærlunds Macadamia (M)10:53,3400:49,131
14Maria JanssonMøllerhusets Hero-Smile Wond...(M)11:16,1800:50,971
15Kirsten BjergSommerly´s Snehvide (M)11:16,1800:50,971
16Maria GadkjærBellas The Last Knight (Lass...(M)01:18,2211:10,071
17Jasmin JanssonVilsmøllegårdens Holiday Inn...(M)11:35,2801:10,661
18Charlotte EllebySundahls Spontan (Spiir) (M)11:01,5310:32,532
19Leonora KnakkergaardSkovvejens Lynx (Lynx) (M)10:58,1910:39,162
20Charlotte EllebyZincerellas High Sparrow (Sp...(M)11:04,4410:49,222
21Anja SembergMoslunds Clio (M)10:44,8410:54,812
22Randi KatholmSommerly´s Pico Das Torres (M)11:35,8511:03,472
23Anja SembergStjerneregns Big McIntosh (M)12:06,9111:44,912
24Randi KatholmMøllerhusets Grace (M)11:55,1611:52,872
25Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance...(M)30:48,9300:42,653
26Kirsten BjergSommerly´s Graffiti (M)21:19,3111:00,843
27Marie FloutrupBjørkvangs Wind Daimyo (M)20:55,8511:11,103
28Sarah MadsenStald Trofast's Black Ozzy M...(L)21:21,1811:12,753
29Laura Kähler KnudsenKlundtes Dragonshy (Draco) (M)21:21,9111:17,343
30Leonora KnakkergaardFunnys Fighting The Flames (...(M)21:03,4320:52,444
31Maria JanssonVilsmøllegårdens Under The D...(M)31:12,6211:20,784
32Jasmin JanssonJordbærgårdens Never Forg......(M)32:22,8511:21,414
33Jasmin JanssonHønsehusets Kingdom Dance (Y...(L)31:34,2520:50,565
34Maria JanssonDaggry (Mini Muh) (M)30:47,3421:08,105
35Wiktoria JanikowskaJordbærgårdens Queen Bee (Be...(L)31:19,4021:15,625
Uplac.Charlotte EllebyNymåne (Ralph) (M)00:44,24Disk fejl bane
Uplac.Torben NielsenKlundtes Shere Khan (M)Disk tid
Uplac.Jasmin JanssonStampegårdens Sky High Wis.....(M)Trak sig
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lene Gadkjær
Aspirant: Emma V. Laustsen
Sekretær: Dorthe V. Laustsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2.30
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.