AFTENSTÆVNE  HOS  KAREN  I  SNARUP  DEN  29.  MAJ  2019

Tryk for at komme til:
Let lige



Let lige
Dato: 2019-05-29 18:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Karin MoslundMoslunds Vitara af Lego-Gården00:17,4400:16,10012
2Liva VestKløvergårdens Ella00:23,0900:34,65011
3Josefine Karoline MoslundMoslunds Pikachu00:50,5600:53,50011
4Heidi FrederiksenÈt00:37,6301:02,84011
5Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Comino00:17,4410:29,1211
6Louise Stub DetlefsenVilsmøllegårdens Penny10:40,6300:31,901
7Karin MoslundKandies Králik10:41,1300:41,371
8Simone TifalStald Junior's Sunny Boy (Boy)10:58,5901:23,741
9Simone TifalHybens Ogmios Mason2+11:58,7500:49,783
10Louise Stub DetlefsenKandies Mmutla Kalenci "Kalle"20:27,8411:24,253
11Heidi FrederiksenStjerneregns Yellow Submarine41:04,4700:30,504
12Karin MoslundMoslunds Baleno af Lego-Gården...10:35,5330:46,914
13Ida NicolaisenFønix20:57,5721:10,844
14Heidi FrederiksenVeggerbys Schenzi af Kandies20:47,6221:12,254
15Heidi FrederiksenTre40:46,7810:29,415
16Cecilie KnudsenKaningaardens Iwan30:45,1920:33,005
17Henriette Lund SimonsenKandies Fido21:27,8730:50,005
18Simone TifalHybens Nero Kostovite10:15,1640:52,905
19Louise Stub DetlefsenVeggerbys Kiara af Kandies40:55,3220:34,566
20Charlotte Stub DetlefsenMimrelunds Cassiopeia40:53,1221:08,686
21Simone TifalStald Junior's Batman (Batman)31:19,7231:32,346
22Ida NicolaisenKaningaardens Lionboy41:43,3731:09,937
23Annika NicolaisenFlower31:03,663+2+22:24,6210
24Annika NicolaisenJulius (Julle)5+1+22:23,2540:55,6312
Uplac.Ida NicolaisenKaningaardens Luna-StarTrukket
v5Charlotte Stub DetlefsenKandies James Grieve Beta (v)00:25,9710:20,001
u23Louise Stub DetlefsenSøgaards Anastrella (U)31:10,3741:14,967
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Karen Frederiksen
Sekretær: Karen Frederiksen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.