KONFIRMATIONSSTÆVNE  FOR  JULIE  OG  SOFIE  HOS  FAMILIEN  BØJE  I  GRAMRODE  VED  JUELSMINDE  DEN  26.  MAJ  2019

Tryk for at komme til:
Middelsvær kroget åbenSvær kroget



Middelsvær kroget åben
Dato: 2019-05-26 10:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlKl.pr.PindPoint
1Anne-Mette FoghVilsmøllegårdens Hart of Dix...(M)01:01,0300:36,10013
2Maja SembergMøllerhusets I Am Legend (M)00:57,7200:37,97012
3Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Silver Bella...(M)01:00,3200:40,09012
4Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Beige Prins....(M)00:29,5610:20,8811
5Heidi D. AlbrektsenBellas Beauty and the Beast (M)10:30,5000:22,1811
6Anja SembergMoslunds Clio (M)10:40,5000:24,4411
7Aase BjernerBygholms Thor (L)11:03,5600:26,0012
8Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Kira Yukimur...(L)01:08,5010:37,6812
9Sofie Stubben BrunRådved Nygård's Mit Hood (Ho...(L)11:12,2500:51,251Bestået2
10Anne-Mette FoghLego-Gårdens Hilo (L)11:28,9700:59,721
11Maria GadkjærStjerneregns Lucy In The Sky...(L)20:47,0300:21,662Bestået
12Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Black Amelia...(M)10:40,6510:25,692
13Heidi D. AlbrektsenSommerly´s Findus (L)10:35,3710:26,852
14Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Davina Clair...(L)20:44,1800:38,562
15Leonora KnakkergaardSkovvejens El Shètán (L)21:13,9100:40,752
16Lene GadkjærBellas The Last Knight (Lass...(M)21:40,2801:00,692
17Leonora KnakkergaardFunnys Air Warrior (M)11:48,0911:17,252
18Anja SembergStjerneregns Big McIntosh (M)1+12:00,3101:53,872
19Bente Bøje JensenKrása Golden Kids (Lille My)...(L)20:47,7910:22,623
20Maja SembergMoslunds Cocio (M)20:56,1810:28,753
21Leonora KnakkergaardFunnys Fighting The Flames (...(M)20:57,2110:29,503
22Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Black Castie...(M)20:46,5010:30,253
23Heidi D. AlbrektsenSofiagårdens Cuching "Elias"...(L)30:38,2900:31,603
24Sofie Stubben BrunHybens Tess (Tess) (L)2+11:41,6600:42,693
25Sarah MadsenStald Trofast's Black Ozzy M...(L)21:25,1910:49,813
26Sarah MadsenSunsets Sweetie Girl (Sweeti...(L)10:38,0620:52,103
27Anna Fjordbak SønderstrupKastrups Pro Dupreeh (L)31:15,7801:10,573Bestået
28Leonora KnakkergaardSkovvejens Lynx (Lynx) (M)30:42,5010:22,784
29Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Luke Parker...(L)31:07,6910:34,214
30Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Silver Neon...(L)20:52,1920:47,624
31Anne-Mette FoghMoslunds Liana af Lego-Gårde...(L)2+11:27,2210:50,324
32Betina MillerSommerly´s Cavalleria Toscan...(L)20:50,9430:29,445
33Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Purple Arari...(M)41:19,7810:45,755
34Anna Fjordbak SønderstrupStarbo's Toffifee (L)2+11:56,8521:00,385
35Sarah MadsenStald Starholm's Dragonite ....(L)51:15,2520:41,637
36Sarah MadsenStald Trofast's Black Aliyah...(L)61:35,1820:47,358
37Aase BjernerBygholms Carolina Reaper Chi...(M)51:08,3830:57,878
38Aase BjernerRozettas Steamfunk (Rozetta)...(M)41:06,0951:02,949
39Ida NicolaisenFønix3+1+42:56,9711:16,699
40Anna Fjordbak SønderstrupDen Bette Stalds Arsenal (L)6+42:54,2441:50,8414
Uplac.Cecilie KnudsenKaningaardens LionboyDisk.
Uplac.Anna Fjordbak SønderstrupStarbo's Surprise (L)Trukket
u11Lene GadkjærSofiagårdens Ch. Wizz Air (W...(M)10:18,1610:16,222
u16Maria GadkjærMalegas Air Force One (Frida...(M)21:04,0900:45,062
u35Maria GadkjærMalegas Love Is In The Air (...(M)41:42,6611:35,415
Antal deltagere: 45.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 3.
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2019-05-26 13:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Betina MillerOceans Playa Cocles af Sofiagå...00:52,8400:45,50013
2Bente Bøje JensenStampegårdens Made With Magic...01:12,4410:30,4611
3Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Eevee (Ee...00:40,9010:39,5711
4Julie Bøje Due JensenHønsehusets Wild Wood (Balou)21:48,4100:47,412
5Lene GadkjærMalegas Obelix (Obi)10:59,6910:56,602
6Maria GadkjærHønsehusets Dreams To Dream (D...11:37,3811:28,902
7Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Jacob....20:45,9710:47,533
8Julie Bøje Due JensenSilverados Catching Stars (Lin...10:53,6220:54,403
9Bente Bøje JensenTramp Golden Kids (Teddy Bear)21:20,9211:05,653
10Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Beige Prins Ni...20:51,5320:24,224
11Aase BjernerNødkærlunds Mandel30:34,8510:27,574
12Maja SembergNødkærlunds Pistacia1+11:03,9620:36,844
13Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Red Moonl... (...31:52,5411:13,664
14Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Red Eclipse......41:29,6610:25,825
15Aase BjernerBygholms Tabasco Chili2+11:15,7231:08,756
16Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Fennekin51:02,6221:17,477
17Anne-Mette FoghVilsmøllegårdens Travia (Viva)41:27,003+12:07,128
Uplac.Anja SembergSharpies Karma Kiss (Karma)2+11:22,47Disk fejl bane
Uplac.Heidi D. AlbrektsenFunnys Nio-Nikkia20:49,13Trukket
Uplac.Anne-Mette FoghMalegas Panic in the Skies!Trukket
Uplac.Maria GadkjærSommerlys Triangulum Galaxy (T...Trukket
u6Lene GadkjærZentas Parkour (Palle) (U)11:07,4711:16,812
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.