TRÆNINGSSTÆVNE  PÅ  THORSHØJGÅRD  I  ISHØJ  DEN  23.  MAJ  2019

Tryk for at komme til:
Middelsvær kroget åbenSvær kroget åben



Middelsvær kroget åben
Dato: 2019-05-23 17:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Michele LangkjærHarleys We Believe in Magic...(L)00.59,7900.34,4702
2Anna Herløv HansenElvis (M)00.40,8200.38,9001
3Anna Herløv HansenKlundtes Haunted Forest (M)00.46,7801.00,8101
4Sidsel DragelundMilleniums Eudoros Från Troj...(M)01.09,5301.11,7501
5Sidsel DragelundPhineas (L)01.58,4601.18,6902
6Yasmin GrønneløvHarleys Shores of Venice (Vi...(M)01.04,5001.31,8401
7Signe BrenholdtFunnys Amira (Amira) (M)10.48,6600.38,691
8Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La P...(M)00.56,9710.43,371
9Janni BrenholdtStampestaldens Purpurella (E...(M)01.02,2210.50,851
10Rikke Pernille HansenPletvangs Maneater *Chili*11.21,8700.57,771
11Janni BrenholdtStampestaldens Bulmers Norma...(M)11.15,6601.04,471
12Yasmin GrønneløvHarleys Jungle Allure (Ayla)...(M)10.46,0301.20,381
13Signe BrenholdtStampestaldens Kate (Kate) (L)21.12,4100.36,752
14Yasmin GrønneløvJordbærgårdens North Tower (...(M)11.14,9610.48,382
15Yasmin GrønneløvHarleys Sherwood Forest (Sha...(M)01.55,5921.10,592
16Janni BrenholdtStampestaldens Styles (Style...(L)11.21,8411.23,602
17Janni BrenholdtStampestaldens Allison (Alli...(L)10.56,6520.54,663
18Signe BrenholdtUniKins Cactus Jack (Jack) (M)0+22.25,0921.55,974
19Signe BrenholdtStampestaldens Cora (Cora) (L)31.08,50
20Regitze ReckWinds Ilinora (L)2+11.58,60
21Anna Herløv HansenKlundtes Pass The Poems (M)2+12.08,61
22Michele LangkjærKlundtes Farewell To England...(L)2+12.11,90
23Rikke Pernille HansenFunnys Kentaro4
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 2 fejl i finale
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Svær kroget åben
Dato: 2019-05-23 19:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light (S)00.54,9700.35,4001
2Signe BrenholdtStampestaldens Donatello (S)00.56,1600.58,0601
3Camilla Kirk JensenFunnys Athena (S)10.43,8500.43,4011
4Yasmin GrønneløvJordbærgårdens North Tower (M)01.15,1911.26,5612
5Yasmin GrønneløvHarleys Jungle Allure (M)11.11,1601.28,9012
6Signe BrenholdtStampestaldens Ludmilla (S)01.09,0911.57,0311
7Camilla Kirk JensenKlundtes Pass The Poems (M)00.40,7520.38,152
8Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (M)20.45,8700.48,222
9Signe BrenholdtStampestaldens Bulmers Norma...(M)21.08,7500.56,442
10Camilla Kirk JensenHaugens Little Bird (S)21.28,4701.05,002
11Yasmin GrønneløvHarleys Sherwood Forest (M)21.45,7501.14,062
12Signe BrenholdtFunnys Amira (M)20.45,5610.36,033
13Anna Katrine HustedMilleniums Eudoros Från Troj...(S)21.18,1910.46,873
14Signe BrenholdtTaharas Ane (S)00.53,3830.47,783
15Camilla Kirk JensenKlundtes Haunted Forest (M)11.05,0620.59,693
16Rikke Pernille HansenFunnys Kentaro (M)21.47,5611.30,883
17Signe BrenholdtStampegårdens Kiss Goodnight...(S)1+12.04,410+12.10,253
18Camilla Kirk JensenFurukollens True by Match (S)30.49,94
19Rikke Pernille HansenStampestaldens Karma (S)31.30,03
20Anna Herløv HansenElvis (M)2+11.35,03
21Signe BrenholdtStampestaldens Purpurella (M)41.10,66
22Yasmin GrønneløvHarleys Shores of Venice (M)41.55,56
23Rikke Pernille HansenPletvangs Maneater *Chili* (M)3+32.44,13
Uplac.Yasmin GrønneløvTumles All of the Stars (S)Trukket
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 fejl i finale
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.