AFTENSTÆVNE  HOS  STALD  SUNDAHL  I  STAKSRODE  VED  BARRIT  DEN  23.  MAJ  2019

Tryk for at komme til:
Middelsvær ligeSvær lige



Middelsvær lige
Dato: 2019-05-23 19:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mette BrandbygeZincerellas High Sparrow00.37,1600.44,7801.21,9413
2Louise HansenStald Neas Shapio Olaf (Olaf)10.32,9000.43,4011.16,301
3Maria JanssonVilsmøllegårdens Under The Do....00.36,8110.46,5311.23,34
4Maria JanssonDaggry (Mini Muh)10.32,9310.28,8121.01,74
5Louise TovgaardTovgaards Masaki1+11.09,1310.23,9731.33,10
6Mette BrandbygeMilleniums Palermo20.43,6210.31,2231.14,84
7Jasmin JanssonJordbærgårdens Never Forg... (...21.07,4010.49,9131.57,31
8Amalie PiilmannStjerneregns Sean31.00,0610.43,1941.43,25
Antal deltagere: 8.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær lige
Dato: 2019-05-23 18:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette BrandbygeSundahls Strålende10.40,7800.50,31113
2Maria JanssonMøllerhusets Hero-Smile Wonder...20.35,0900.31,312
3Mette BrandbygeHønsehusets Escape Route20.27,2110.41,313
4Louise HansenFurukollens Everglow41.03,4010.34,225
5Jasmin JanssonVilsmøllegårdens Holiday Inn (...41.39,0710.41,315
6Josefine GammelgaardStjerneregns Prince Blue Blood2+1+12.01,1511.21,005
7Louise TovgaardTovgaards Mickey4+11.53,4020.39,377
8Lisa HeinNidularis' Nerium af Sommerly3+12.00,313+22.29,409
Uplac.Jasmin JanssonJordbærgårdens Light a Candle...Trukket
Uplac.Louise HansenSommerly´s Jellyfish Cloud (Je...Trukket
u1Josefine GammelgaardOopsy Bear (u)10.50,4700.38,441
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2min
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.