AFTENSTÆVNE  HOS  STALD  SUNDAHL  I  STAKSRODE  VED  BARRIT  DEN  9.  MAJ  2019

Tryk for at komme til:
Middelsvær krogetHøjdehop



Middelsvær kroget
Dato: 2019-05-09 19:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mette BrandbygeFormørkelse00.44,1200.21,9401.06,0613
2Camilla á ArgjumStampegårdens Song of India00.44,6300.28,3801.13,0112
3Camilla á ArgjumStampegårdens Starlight Express00.50,6300.35,5301.26,1612
4Mette BrandbygeHønsehusets Escape Route10.43,7500.26,2811.10,03
5Charlotte EllebySundahls Gemytlig10.37,2500.26,5911.03,84
6Charlotte EllebySundahls Spontan (Spiir)11.00,4100.30,3511.30,76
7Marlene BruhnStampegårdens Disco Inferno (D...11.08,0300.47,0311.55,06
8Charlotte EllebyBjørkebakkens Ljuvliga Lycka20.28,4400.19,8820.48,32
9Camilla á ArgjumKlundtes Lonely Hills10.43,4410.31,0921.14,53
10Simone TifalBellas Nomess21.07,8100.45,9421.53,75
11Charlotte EllebyZincerellas High Sparrow51.24,1500.48,7852.12,93
12Louise TovgaardTovgaards Mickey31.20,6240.49,4072.10,02
13Louise TovgaardSommerly´s Samaria (Tøssen)5+11.59,1020.47,3482.46,44
14Josefine GammelgaardStjerneregns Prince Blue Blo.....3+32.38,342+32.38,81115.17,15
u9Mette BrandbygePralinens Royal Jubilee (U)00.42,4320.27,3221.09,75
u11Camilla á ArgjumSharpies Tea Rose (U)01.17,9421.34,6322.52,57
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Lisette Kongerslev
Sekretær: Lisette Kongerslev
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00 min
Til toppen

Højdehop
Dato: 2019-05-09 18:10:00

Plac.FørerKanin40506070758085Cert.Point
1Camilla á ArgjumJordbærgårdens GCh. Holly-OOXOOXOXO14
2Lisette KongerslevVilsmøllegårdens Momondo-OOOOXXOXXX
3Marlene BruhnBellas Fancy Una (Una)-OOOXOXXX
4Lisette KongerslevBellas Fancy Thora-OXOOXXOXXX
5Camilla á ArgjumFurukollens True by Willpower-OOOXXX
6Camilla á ArgjumSharpies Tea RoseOOOOXXX
7Josefine GammelgaardStjerneregns Prince Blue Blo.....OOXOXOXX
8Camilla á ArgjumKlundtes Lonely HillsOOOXXX
8Camilla á ArgjumStampegårdens Song of IndiaOOOXXX
10Camilla á ArgjumStampegårdens Starlight ExpressOOXO
10Josefine GammelgaardBjørkvangs Akari TatsushiroOOXOXXX
12Marlene BruhnJordbærgårdens Mymlan (Mylius)-OXXX
12Mette BrandbygeSundahls Strålende-OXXX
14Lisette KongerslevHønsehusets A Whole New WorldOOXXX
15Lisette KongerslevSundahls Innkeeper-XOXXX
16Simone TifalBellas NomessOXXX
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 2-3 minutter
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.