AFTENSTÆVNE  HOS  STALD  SUNDAHL  I  STAKSRODE  VED  BARRIT  DEN  6.  MAJ  2019

Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget



Let lige
Dato: 2019-05-06 18:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Josefine GammelgaardKløvergårdens Epsilon Aquarii10.52,2200.09,06112
2Josefine GammelgaardGammelgaards My Name Is Tro......00.23,7510.12,7511
3Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Comino00.30,7210.13,9311
4Louise TovgaardTovgaards En-øre00.19,8110.16,751
5Louise HansenHaugens Consequences (Corneliu...00.22,3810.17,351
6Louise HansenRådved Nygård's Tro På Os To (...10.25,1600.19,841
7Louise HansenRådved Nygård's Ice-O-Pede (Pe...1+11.02,7500.14,682
8Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang)20.32,3110.25,683
9Amalie PiilmannStald Piilmanns Basse (Basse)21.15,2810.26,843
10Mette BrandbygeHønsehusets Flynn Wanted20.27,8130.20,815
Uplac.Louise HansenRådved Nygård's Det Bedste Je....Trukket
Uplac.Louise HansenRådved Nygård's Lady Rainicorn...Trukket
u1Louise TovgaardTovgaards Masaki (U)00.27,7200.12,440
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Let kroget
Dato: 2019-05-06 19:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette BrandbygeSundahls Spontan00.36,8200.30,00012
2Marie FloutrupStampestaldens Kira00.48,0300.33,03011
3Marie FloutrupKlundtes Sept Of Remembrance10.38,9700.24,7811
4Mette BrandbygeHønsehusets Flynn Wanted10.59,0400.33,4711
5Marie FloutrupWinds Inaya10.36,6300.35,931
6Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Comino11.15,7800.37,251
7Heidi D. AlbrektsenSofiagårdens Cuching "Elias"00.38,1210.47,681
8Louise TovgaardTovgaards Masaki00.35,2210.56,881
9Louise HansenHaugens Consequences (Corneliu...10.47,2801.02,621
10Heidi D. AlbrektsenSommerly´s Findus20.43,1600.24,292
11Mette BrandbygeMilleniums Palermo01.08,0320.31,002
12Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang)20.49,5600.36,002
13Amalie PiilmannStjerneregns Sean21.42,7200.36,572
14Louise TovgaardTovgaards En-øre11.06,2910.49,902
15Louise HansenRådved Nygård's Ice-O-Pede (Pe...20.50,8710.39,193
16Amalie PiilmannStald Piilmanns Basse (Basse)21.35,9311.22,533
17Louise HansenRådved Nygård's Tro På Os To (...40.51,2511.03,975
18Louise HansenRådved Nygård's Det Bedste Je....51.05,2211.08,106
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.