AFTENSTÆVNE  HOS  STALD  SKOVHØJEN  VED  YDING  DEN  29.  APRIL  2019

Tryk for at komme til:
Mini ligeVeteran lige



Mini lige
Dato: 2019-04-29 18:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette DamgaardSkovhøjens Delta00:56,7800:41,980
2Kirsten BjergJansson´s Delight Jelly Bean00:24,0100:56,800
3Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Comino10:17,9900:21,721
4Aase BjernerThorsøs Hermione10:46,7120:20,373
5Mette DamgaardSnuske01:22,281+22:27,683
Antal deltagere: 5.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2, fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2:00 min
Til toppen

Veteran lige
Dato: 2019-04-29 19:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Merete MaahnSkovhøjens Freestyle00:26,9600:10,1303
2Lene GadkjærSofiagårdens Ch. Wizz Air (Wil...00:11,9200:11,1302
3Kirsten BjergSommerly´s Selma Lagerlöf00:16,5600:18,0002
4Merete MaahnKaninstaldens Santa Luna00:12,9700:37,1802
5Merete MaahnSkovhøjens Dash00:38,5600:44,2102
6Betina MillerPlayers Nivalis af Flora01:12,1401:01,6202
7Lene GadkjærVangs Chamber of Secrets (Cham...10:47,2800:13,161
8Aase BjernerLeeds Ch. All-in-One (Uno)10:23,5900:19,151
9Heidi D. AlbrektsenFionas Dika Stratus "Stratus"00:21,3010:22,761
10Mette DamgaardFionas Crash Bandicoot10:45,5300:33,771
11Betina MillerPlayers Pikeur af Flora00:30,1010:35,101
12Betina MillerFionas Jazz Jack20:25,0200:16,062
13Lisa HeinFlora Narcissus (Noah)21:22,8500:33,432
14Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...00:23,8520:39,272
15Kirsten BjergLykkes State of Art10:42,8811:05,442
16Betina MillerNidus Nitidus af Flora21:50,1010:56,833
17Lisa HeinNidus' SCh. Nardus Stricta af...20:58,2011:19,953
18Mette DamgaardPlayers Dreamweaver af Flora11:27,8022:23,203
19Lisa HeinSCh. Neottia Nidus-avis10:40,7431:20,104
20Aase BjernerBygholms Ch. Lamborghini Diablo40:56,7211:05,105
21Aase BjernerRozettas Steamfunk (Rozetta)40:44,3420:37,486
Uplac.Lene GadkjærSofiagårdens Olympic Air (Pia)10:08,93Trukket
Uplac.Kirsten BjergSommerly's Miindy af Magic22:05,34Trukket
Uplac.Lisa HeinFionas Deadly DedicationTrukket
Uplac.Mette DamgaardByte af FloraTrukket
Antal deltagere: 25.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2, fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2:30 min
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.