APRILSTÆVNE  PÅ  SKOVGÅRDEN  PÅ  BORNHOLM  DEN  28.  APRIL  2019

Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige åben
Kombi for svær/elite ligeHøjdehop



Let lige
Dato: 2019-04-28 09:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Pernille LinnsethLakrids11.42,2200.47,72112
2Stine Sonne HansenBeta10.27,1210.22,622
3Nina PoulsenStampegårdens Nighttime Wishes10.38,3420.39,693
4Nina PoulsenAjtaks Dauntless Four30.37,3110.46,164
5Pernille LinnsethAjtaks Sheldon30.40,2220.39,975
6Pernille LinnsethAjtaks Krøller Eller Ej40.46,2821.00,226
7Marie PedersenCookie (Cookie)2+22.37,061+42.57,569
8Nina PoulsenMaren61.28,5361.31,5912
Uplac.Stine Sonne HansenBlopDisk. på tid
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Katja Poulsen Honnens
Sekretær: Katja Poulsen Honnens
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2019-04-28 10:46:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Stine Sonne HansenBeta (L)10.29,1810.32,3123
2Stine Sonne HansenAjtaks Chasing The Moon (M)30.40,9710.42,104
3Pernille LinnsethLakrids (L)1+12.13,6021.23,944
4Marie PedersenAjtaks Chasing Rainbows (M)40.55,0730.24,977
5Nina PoulsenAjtaks Boom Boom (M)40.54,4130.45,917
6Nina PoulsenAjtaks The Winner Takes It A...(M)31.03,1240.49,947
7Marie PedersenNinpos Satellite (M)6+1+32.39,092+22.25,3414
8Stine Sonne HansenKaWif's Alpha Omega (M)4+4+12.54,576+12.06,4116
9Nina PoulsenNinpos Ding a Dong (M)9+11.48,036+22.20,5318
Uplac.Pernille LinnsethNinpos Only Teardrops (M)7+32.39,22Disk. på tid
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Katja Poulsen Honnens
Sekretær: Katja Poulsen Honnens
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Kombi for svær/elite lige
Dato: 2019-04-28 12:14:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Katja P. HonnensAjtaks Sødmælk (S)41.36,5011.15,7552
2Katja P. HonnensAjtaks CH. Morgan Sweet ( E )4+2+12.41,0310.51,818
3Katja P. HonnensAjtaks Clumpsy Ninja (S)70.26,9730.32,0910
4Stine Sonne HansenLevades Anthonys Revenge (S)52.27,662+2+12.10,0410
Uplac.Pernille LinnsethPlayers Neo Nirvana af Flora...(S)4+12.35,50Trukket
Antal deltagere: 5.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nina Poulsen
Sekretær: Nina Poulsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 ½ min
Til toppen

Højdehop
Dato: 2019-04-28 13:00:00

Plac.FørerKanin405055Cert.Point
1Katja P. HonnensAjtaks CH. Morgan SweetOXXOXXX
2Katja P. HonnensAjtaks Clumpsy NinjaOXXX
2Katja P. HonnensAjtaks SødmælkOXXX
2Stine Sonne HansenAjtak's Maybe I Did ItOXXX
5Katja P. HonnensAjtaks Chasing RainbowsXOX
5Katja P. HonnensAjtaks Boom BoomXOXXX
5Katja P. HonnensNinpos SatelliteXOXXX
5Stine Sonne HansenAjtaks Chasing The MoonXOXXX
Antal deltagere: 8.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Nina Poulsen
Sekretær: Nina Poulsen
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.