HAVESTÆVNE  HOS  LOUISE  I  KALUNDBORG  DEN  15.  SEPTEMBER  2018

Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær krogetSvær lige åben



Let lige
Dato: 2018-09-15 13:55:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Tanja PedersenUniKins Isla Cocucha00:10,0100:10,83012
2Tanja PedersenKlundtes Dragonshy00:14,1700:14,70011
3Tanja PedersenStampestaldens Maribelle00:21,4700:23,70011
4Michele LangkjærGeorge Washington00:15,2610:31,1211
5Sidsel DragelundPhineas10:10,65
6Michele LangkjærSkovvejens Vega10:12,70
7Patricia MøllnitzDundines Liva Weel10:15,16
8Michele LangkjærAlt For Damerne10:15,66
9Tanja PedersenBjörklövets Highs and Lows10:16,76
10Louise JohansenSorte Paul10:21,95
11Emil JulinKlundtes Simple Ways10:24,90
12Michele LangkjærJackie Kennedy10:27,50
13Michele LangkjærDundines Leonardo DiCaprio10:37,30
14Louise JohansenPletvangs Alvin10:52,00
15Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Ernesto (Erno)20:23,75
16Signe Egeskov PedersenBamse1+11:33,26
17Louise JohansenObama30:50,26
18Louise JohansenPletvangs Jazz40:49,15
19Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Son of Zeus (Sonni...60:32,12
Uplac.Louise JohansenHippieTrukket
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C2 0 fejl i finalen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Let kroget
Dato: 2018-09-15 10:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Tanja PedersenBjörklövets Radioactive00:35,7600:23,43012
2Viktoria Behrendt ThremsStampestaldens Raphael00:39,8700:24,49011
3Viktoria Behrendt ThremsStrandmøllens Ilirea00:25,3200:24,99011
4Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Vaiana00:31,2300:34,19011
5Tanja PedersenBjörklövets Highs and Lows00:40,7100:36,83011
6Tanja PedersenUniKins Isla Calero00:36,1000:37,93011
7Tanja PedersenKlundtes Dragonshy00:42,9400:41,26011
8Patricia MøllnitzDundines Liva Weel00:38,5900:41,67011
9Emil JulinKlundtes Simple Ways00:47,0400:55,54011
10Michele LangkjærJackie Kennedy01:06,1000:55,70011
11Tanja PedersenUniKins Isla Cocucha00:51,4001:08,40011
12Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Desert Eagle10:25,0500:20,181
13Michele LangkjærSkovvejens Vega00:29,9210:30,571
14Sidsel DragelundPhineas10:49,2900:35,331
15Louise JohansenPletvangs Alvin10:57,0600:52,361
16Michele LangkjærTheodore Roosevelt00:38,3311:00,841
17Marianne Frimodt NielsenVesterleds New Harvey Wallbang...00:51,2611:14,291
18Louise JohansenSander11:21,2401:23,481
19Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Ernesto (Erno)01:06,4311:24,931
20Michele LangkjærDundines Leonardo DiCaprio11:07,0701:33,141
21Viktoria Behrendt ThremsEskirs Anaki Awkwafina10:20,1610:53,262
22Louise JohansenSorte Paul11:24,0310:56,272
23Tanja PedersenStampestaldens Maribelle10:43,1910:57,232
24Louise JohansenPletvangs Jazz11:22,6711:18,432
25Michele LangkjærGeorge Washington11:19,5721:01,143
26Tanja PedersenKlundtes Double Diamond20:33,53
27Louise JohansenOle21:23,37
28Michele LangkjærAlt For Damerne30:56,03
29Louise JohansenObama31:47,56
30Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Son of Zeus (Sonni...60:47,23
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finalen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2018-09-15 12:42:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley00:40,3300:44,4301:24,7613
2Tanja PedersenKlundtes Cloud Chaser00:54,3001:00,6101:54,9112
3Camilla Kirk JensenFurukollens True by Match01:03,2701:10,4002:13,6712
4Tanja PedersenJordbærgårdens Fairy00:50,1310:42,4811:32,611
5Emil JulinClick Mix af Gress00:52,3611:01,9811:54,34
6Tanja PedersenKlundtes Long Way Down11:01,7001:02,3212:04,02
7Tanja PedersenFunnys Nioryu Nomnesia10:47,4110:56,3221:43,73
8Emil JulinFunnys Ciri Cinori11:20,4511:13,9022:34,35
9Tanja PedersenUniKins Allure of the Seas11:06,6421:28,5532:35,19
10Tanja PedersenBjörklövets Little Sunset11:05,3521:48,5732:53,92
11Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Mirakuli2+12:05,84
12Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Cuba Libre (Cuba)2+12:13,31
13Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Sanofi Zentiva (No...41:51,33
14Tanja PedersenEikhaugens Rainforest Mint1+42:46,92
15Louise JohansenPletvangs Bailando Reggaton3+32:40,12
Uplac.Tanja PedersenBellas Queen of HeartsTrukket
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen, tid lagt sammen.
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2018-09-15 15:06:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley (S)00:16,9600:13,7300:30,6913
2Viktoria Behrendt ThremsFunnys Ursus (M)00:22,9800:17,0500:40,0322
3Tanja PedersenSharpies Blossom Hill (S)00:29,5300:15,7500:45,2812
4Viktoria Behrendt ThremsFunnys Naruto Uzumiaki (S)00:39,8500:42,7801:22,6312
5Tanja PedersenBellas Queen of Hearts (M)00:40,3201:17,1701:57,4922
6Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light (S)00:23,1510:18,3910:41,541
7Emil JulinFunnys Ciri Cinori (M)10:30,9500:11,8810:42,832
8Tanja PedersenKlundtes Long Way Down (S)00:40,7110:49,9211:30,631
9Tanja PedersenStampegårdens Madame Web (S)10:26,9110:20,2520:47,16
10Tanja PedersenFunnys Nioryu Nomnesia (S)10:39,8010:15,6220:55,42
11Tanja PedersenOceans Punta Uva af Sofiagår...(S)10:39,5010:34,3521:13,85
12Tanja PedersenEikhaugens Rainforest Mint (M)00:53,8331:01,3331:55,16
13Tanja PedersenUniKins Allure of the Seas (S)11:27,2320:36,0932:03,32
14Viktoria Behrendt ThremsStrandmøllens Ilirea (M)20:20,08
15Emil JulinVilsmøllegårdens Viviro (S)20:29,07
16Tanja PedersenUniKins Isla Calero (M)20:33,18
17Marianne Frimodt NielsenPletvangs Trouble Maker (S)20:55,73
18Tanja PedersenJordbærgårdens Fairy (M)30:29,41
19Tanja PedersenBjörklövets Radioactive (M)30:30,91
20Emil JulinClick Mix af Gress (S)2+10:55,07
21Tanja PedersenAsta La Vistas Pyke (S)2+11:17,95
22Camilla Kirk JensenFurukollens True by Match (M)40:29,49
23Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Mirakuli (S)3+11:53,59
24Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Desert Eagle (M)50:23,29
25Tanja PedersenKlundtes Cloud Chaser (M)50:54,69
26Tanja PedersenKlundtes Double Diamond (M)51:00,85
27Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Cuba Libre (Cuba...(S)51:30,37
28Tanja PedersenBjörklövets Little Sunset (M)6+11:12,18
Uplac.Louise JohansenPletvangs Bailando Reggaton (M)Trukket
Uplac.Marianne Frimodt NielsenVesterleds New Harvey Wallba...(M)Trukket
Uplac.Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Sanofi Zentiva (...(S)Trukket
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen,tid lagt sammen.
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.