TRÆNINGSSTÆVNE  HOS  STALD  HELSDAM  VED  VIBORG  DEN  25.  JULI  2018

Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige



Let lige
Dato: 2018-07-25 17:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Maria JanssonDaggry00.17,6200.24,8101
2Mette BrandbygeMidnatssol00.38,3400.37,3101
3Asta BredkjærHelsdams First Future00.14,7210.08,251
4Jasmin JanssonHønsehusets Kingdom Dance00.29,1710.34,391
5Asta BredkjærHelsdams Black Lightning0+10.47,2210.32,882
6Jasmin JanssonVilsmøllegårdens Holiday Inn20.16,9420.43,684
Antal deltagere: 6.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Marianne Bredkjær Tougaard
Sekretær: Marianne Bredkjær
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2018-07-25 18:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Jasmin JanssonStampegårdens Sky High Wishes10.46,0600.13,3211
2Maria JanssonJordbærgårdens Survivor Tree00.21,0610.13,451
3Solveig Nymann SvendsenNødkærlunds Melton20.31,4700.15,062
4Maria JanssonVilsmøllegårdens Under The Dome30.51,9700.27,493
5Jasmin JanssonJordbærgårdens Never Forget41.00,6910.52,035
v4Jasmin JanssonNødkærlunds Lumia (V)30.26,7200.24,783
Antal deltagere: 6.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Mette Kjærgaard Brandbyge
Sekretær: Mette Brandbyge
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.