AFTENSTÆVNE  HOS  HENRIETTE  I  RINGE  DEN  5.  JUNI  2018

Tryk for at komme til:
Svær lige åben



Svær lige åben
Dato: 2018-06-05 18:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marlene BruhnJordbærgårdens Zombie (M)00:20,9100:16,63023
2Emma FrederiksenMøllerhusets Interstellar (S)00:19,2200:18,25012
3Maja SembergStampegårdens One Million "M...(S)00:48,9700:32,56012
4Heidi FrederiksenKandies Klodshans (S)01:26,0000:38,91012
5Karen FrederiksenMøllerhusets I Am Legend (M)01:16,7501:26,15022
6Anja SembergElmelys Glenbriar (Fugu) af...(S)00:25,8410:19,8711
7Marlene BruhnJordbærgårdens Sprite (S)10:43,5300:27,1911
8Louise Stub DetlefsenMoslund's Zafira (M)10:30,6600:29,8812
9Maja SembergNødkærlunds Pistacia (M)20:44,4700:19,602
10Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol (S)00:51,5320:29,792
11Heidi RasmussenKandies Cornetto (M)00:25,5920:36,352
12Karen FrederiksenZentas Ragetti Deux (M)01:12,4321:12,662
13Marlene BruhnBellas Fancy Una (S)10:53,3811:34,252
14Marlene BruhnSheiks Nysgerrige Nille (S)20:24,2510:12,913
15Heidi FrederiksenZentas SW Mygeeto (S)21:03,7810:18,313
16Heidi FrederiksenMælkebøttegaardens Avocado (S)1+12:05,5710:29,133
17Karen FrederiksenAries Sri Lila (S)20:49,4010:39,563
18Heidi RasmussenSequin Smile (S)11:01,0421:04,883
19Heidi FrederiksenMælkebøttegaardens Rambuton (S)21:48,7811:16,183
20Marlene BruhnJordbærgårdens Kamille (M)20:39,9711:21,533
21Karen FrederiksenNardus Viera Nadeza af Zenta...(S)11:38,9031:50,134
22Louise Stub DetlefsenSøgaards Azalia (M)21:10,1231:12,465
23Heidi RasmussenKandies Tomás (M)30:52,38
24Emma FrederiksenNikos Sana Meilé af Kandie (S)40:37,75
25Heidi FrederiksenKandies Macchiato Delta (M)41:48,75
26Emma FrederiksenKandies Summered Beta (S)4+12:00,69
27Emma FrederiksenJordbærgårdens Exotic Kaki (S)5+22:16,29
Uplac.Heidi RasmussenKandies Nikos Hoop Besoni (S)Trukket
u3Anja SembergOceans Playa Grande af Sofiagå...00:34,4100:26,780
u5Henriette Lund SimonsenZentas Nardus Nadéj Nepamora (...01:10,2100:57,910
u24Henriette Lund SimonsenNardus Nikos Nieodemus af Zent...31:11,63
u27Louise Stub DetlefsenKandies Bianca Gamma (u)4+12:05,37
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 4.
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Anja Semberg/Henriette Simonsen
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.