DANISH  OPEN  2018  I  GEDVEDHALLEN  VED  HORSENS  DEN  19.  -  21.  MAJ  2018

Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget
HøjdehopLængdehop



Let lige
Dato: 2018-05-21 10:49:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marie HajnáBobeš:00:10,2800:09,04012
2Marie HajnáGod of Adventure Dark Night00:11,7800:09,27011
3Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Desert Eagle00:10,3400:09,59011
4Emil JulinJordbærgårdens Fairy00:11,4100:09,96011
5Michelle DarréMilchschnitte00:10,4000:10,64011
6Sabina TabackovaGalaxy Centenary Diamond00:13,1600:13,01011
7Verina LißLoopys BB Pizza Magerita00:15,5600:13,22011
8Anita FrederiksenBygholms Tequila Sunrise Chili00:16,4000:13,93011
9Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Jacob...00:17,3100:16,82011
10Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Silver Dreamer00:16,2800:19,78011
11Rikke ThremsSkovvejens Vaiana00:25,7500:24,02011
12Anja SchönfeldAS Hurricane00:50,5400:27,10011
13Kirsten Wendt-BrosigBygholms Jalapeño Chili00:27,1600:28,90011
14Louise HansenRådved Nygård's Peppermint But...00:15,6900:30,26011
15Michele LangkjærTheodore Roosevelt00:23,9300:30,53011
16Verina LißShir Khan10:12,3200:09,091
17Verina LißLoopys BB Poäng10:13,1300:09,381
18Verina LißPalatinas BB Galway Boy10:27,9400:15,851
19Anna Kř:epínskáAge of Love Crazy Jumpers10:17,6500:17,741
20Emma Kirstin FundingStald Fuglsangs Arrosas Renesm...00:44,4010:25,021
21Lada SipovaStald Fuglsangs Beige Prinsess...00:16,120+10:26,591
22Rikke ThremsSkovvejens Wingmann10:39,5300:35,611
23Katrin FuchsBygholms Ghost Chili00:49,2110:36,691
24Pernille FrederiksenMimrelunds Fanik00:44,1210:36,751
25Julie Bøje Due JensenVB Chico De Belleza10:26,1310:14,852
26Jasmin JanssonVilsmøllegårdens Holiday Inn10:22,0310:21,532
27Louise HansenRådved Nygård's Ice-O-Pede10:56,7810:22,742
28Katrin FuchsKhaja Mahagoni10:25,6910:23,942
29Katrin FuchsBB Loopys Pizza Foccacia20:29,2400:25,182
30Mette BrandbygeDr. Fright10:16,0610:26,662
31Michele LangkjærAlt For Damerne10:43,3410:30,002
32Sabina TabackovaSkovvejens Firegun00:14,5630:17,063
33Michele LangkjærGeorge Washington20:36,8411:00,963
34Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Cannon Ball "Caine"40:14,2200:12,144
35Mette BrandbygeStampegårdens Mint Majesty30:19,9410:19,814
36Anja SchönfeldAS Tsunami30:47,4010:35,144
37Louise TovgaardTovgaards Hazel40:44,4000:48,834
38Emma Kirstin FundingBygholms Adventure of the Ocean20:34,7831:00,205
39Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Silver Black M...30:52,6840:35,937
40Louise TovgaardTovgaards Masaki40:42,8830:46,647
41Anja SchönfeldAS Volcanic Eruption10:28,634+21:37,257
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby, Aase Bjerner
Sekretær: Maria Gadkjær og Karina Jensen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Let kroget
Dato: 2018-05-20 16:18:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Anna Kř:epínskáPrimavera Smart Bunny00:27,7500:13,67012
2Emil JulinJordbærgårdens Fairy00:27,5000:16,91011
3Marie HajnáGod of Adventure Dark Night00:26,9300:17,48011
4Verina LißLoopys BB Poäng00:23,1900:17,64011
5Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley00:21,0600:18,39011
6Karina JensenVilsmøllegårdens Push Pop00:20,7500:19,18011
7Viktoria Behrendt ThremsWinds Cannonball "Cannon"00:24,4700:19,32011
8Karina JensenBellas Fancy Thora00:25,0000:19,50011
9Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Silver Dreamer00:23,5000:19,84011
10Jasmin JanssonStampegårdens Sky High Wishes00:41,1000:20,15011
11Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Desert Eagle00:15,9100:20,69011
12Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Pikachu00:22,2200:21,86011
13Karen FrederiksenKandies León00:30,3800:23,34011
14Marie Mihalíč:kováStampegårdens Space Runner00:21,2800:29,18011
15Jasmin JanssonJordbærgårdens Never Forget (M...00:45,9100:30,68011
16Louise TovgaardTovgaards Mickey00:31,0900:34,06011
17Yasmin GrønneløvMaglebos Campolina00:32,6000:36,70011
18Lada SipovaStald Fuglsangs Beige Prinsess...00:33,5600:40,91011
19Emma V. LaustsenRådved Nygård's Peppermint But...00:49,0000:42,08011
20Sabina TabackovaGalaxy Centenary Diamond01:11,4701:04,00011
21Rikke ThremsSkovvejens Wingmann01:13,1501:04,28011
22Louise Stub DetlefsenMoslund's Zafira00:27,5610:18,131
23Sabina TabackovaSkovvejens Firegun00:27,1510:19,451
24Henriette Lund SimonsenMoslunds Nevada10:26,9100:29,511
25Julie Bøje Due JensenVB Chico De Belleza00:25,0010:31,061
26Dorthe Veggerby LaustsenKaninstaldens Vasse Felix10:36,6200:32,941
27Emma Kirstin FundingStald Fuglsangs Beige Prins Vi...00:25,3210:34,031
28Dorthe Veggerby LaustsenSundahl's Octavius11:31,9600:35,611
29Michele LangkjærTheodore Roosevelt10:43,4700:37,931
30Jasmin JanssonVilsmøllegårdens Holiday Inn10:36,6000:39,311
31Karen FrederiksenMælkebøttegaardens Java10:49,2500:41,791
32Verina LißShir Khan20:47,0300:15,912
33Maria Jansson"Polly" Jordbærgårdens Survivo...00:16,4720:16,722
34Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Cannon Ball "Caine"20:19,0900:17,012
35Katrin FuchsKhaja Mahagoni10:27,2210:24,592
36Sabina TabackovaRampik Joey20:31,7100:26,292
37Verina LißPalatinas BB Galway Boy00:37,3120:31,142
38Betina MillerSommerly´s Cavalleria Toscana10:57,8710:35,072
39Maria Jansson"Dumle" Vilsmøllegårdens Under...00:53,5920:35,232
40Emma V. LaustsenVeggerbys The Vermonster11:06,1910:38,622
41Louise TovgaardTovgaards Hazel20:35,8800:50,182
42Louise TovgaardAnjo af Pecasus10:45,5611:00,382
43Katrin FuchsBygholms Ghost Chili00:58,4721:01,732
44Dorthe Veggerby LaustsenGorm af Pecasus1+12:12,2801:31,392
45Rikke ThremsStrandmøllens Ilirea20:34,0310:24,123
46Verina LißLoopys BB Pizza Magerita20:35,6310:31,133
47Katrin FuchsBB Loopys Pizza Foccacia10:42,3720:42,283
48Rikke ThremsSkovvejens Vaiana10:49,2220:42,833
49Anja SchönfeldAS Hurricane21:35,6310:56,653
50Anna Kř:epínskáAge of Love Crazy Jumpers10:54,4421:12,033
51Marie HajnáBobeš:11:05,281+11:23,783
52Charlotte Stub DetlefsenSøgaards Anastrella20:35,2520:27,544
53Michele LangkjærGeorge Washington11:18,6230:57,734
54Emma Kirstin FundingBygholms Adventure of the Ocean20:57,2521:18,244
55Kirsten Wendt-BrosigBygholms Jalapeño Chili21:26,5021:23,404
56Michele LangkjærAlt For Damerne11:04,593+11:18,675
57Anja SchönfeldAS Tsunami41:29,1611:22,795
58Michelle DarréMilchschnitte50:30,9710:14,106
59Louise Stub DetlefsenKandies Mmutla Kalenci "Kalle"21:26,1241:02,166
60Anja SchönfeldAS Volcanic Eruption3+1+12:01,1920:38,457
61Emma V. LaustsenRådved Nygård's Ice-O-Pede31:09,3141:01,287
62Emma Kirstin FundingStald Fuglsangs Arrosas Renesm...30:48,0950:51,078
63Louise TovgaardTovgaards Masaki41:19,094+11:03,519
Antal deltagere: 63.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby, Maria Gadkjær
Aspirant: Louise Maiken Hansen
Sekretær: Rasmus Bjerner og Karina Vilsbøll
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2018-05-20 10:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley00:20,5000:16,42013
2Kathrine PedersenNødkærlunds Maggie00:17,0400:17,07012
3Yasmin GrønneløvMichelle Obama00:27,6900:20,15012
4Anna Kř:epínskáCh.Trixí00:35,1600:23,74012
5Yasmin GrønneløvMaglebos Campolina00:40,3200:27,33012
6Sandra FrederiksenHønsehusets Cloudtop Cruise00:50,7800:54,29012
7Kristýna Č:ernáEleanor Dark Night00:15,5310:12,9611
8Julia BrosigSommerlys Souda Bay10:18,6900:14,1611
9Pernille FrederiksenSommerly´s Gerani00:19,9710:17,0311
10Kirsten BjergSommerly´s Petres (Pelle)00:28,8410:17,2111
11Emil JulinClick Mix af Gress10:41,3700:18,5811
12Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Red Moonlight...00:41,2210:21,3011
13Michele LangkjærVesterleds New Lumumba00:24,5010:23,4411
14Tracy WorleyBygholms Tabasco Chili00:17,4710:29,8711
15Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Beige Prins Ni...00:57,8110:33,8511
16Louise HansenBellas Monkey Business00:47,6010:34,1311
17Karina VilsbøllJordbærgårdens Timian10:50,8500:57,4611
18Anita FrederiksenSommerly´s Shadow10:26,8810:17,892
19Karina JensenBellas Fancy Thora20:23,3800:20,452
20Louise Stub DetlefsenSøgaards Azalia10:32,3410:21,042
21Anja SchönfeldAS Snowdrift10:31,8710:21,082
22Emma Kirstin FundingStald Fuglsangs Beige Prins Vi...10:23,9710:21,622
23Karen FrederiksenKandies Francesca10:26,1610:24,612
24Sabina TabackovaStamp Will10:31,5910:35,182
25Louise TovgaardTovgaards Mickey20:31,5700:35,652
26Kirsten BjergSommerly´s Ribeiro Frio20:43,8400:38,442
27Anna Kř:epínskáPrimavera Smart Bunny10:24,4020:16,823
28Viktorie LoffajováSpeedy Sue SB10:20,1620:18,873
29Sabina TabackovaRampik Joey20:32,4410:19,553
30Marie Mihalíč:kováStampegårdens Space Runner2+10:49,6500:23,093
31Neil WorleyBygholms Carolina Reaper Chili20:30,8110:23,563
32Karina JensenVilsmøllegårdens Push Pop20:26,0010:24,363
33Maria GadkjærWinds Lady Mastermind30:43,1300:26,743
34Verina LißStampegårdens Winter Holiday20:22,6310:27,833
35Karina JensenBellas Cozy Living20:27,1010:27,883
36Katrin FuchsDark Shadow21:35,7210:42,063
37Bente Bøje JensenTramp Golden Kids (Teddy Bear)20:46,5010:44,373
38Emma V. LaustsenKaninstaldens Santa Lucia30:47,6000:46,483
39Katrin FuchsNonjas Peanut Butter Cup11:04,8521:20,093
40Maria Jansson"Polly" Jordbærgårdens Survivo...20:26,6920:24,184
41Emma V. LaustsenNødkærlunds Philbert10:42,3930:32,424
42Marie Mihalíč:kováVictory Viking Golden Kids31:39,4110:39,414
43Jasmin JanssonJordbærgårdens Never Forget (M...30:58,7510:44,674
44Sara ZürchOlga20:42,8120:47,754
45Katrin FuchsSkippi00:47,2241:00,764
46Maria Jansson"Candy" Jordbærgårdens Light a...10:56,841+1+12:01,414
47Viktoria Behrendt ThremsBlack Beauty30:31,3120:20,585
48Karen FrederiksenKandies León30:25,6520:23,435
49Viktoria Behrendt ThremsWinds Cannonball "Cannon"40:42,6010:29,765
50Louise HansenFurukollens Everglow30:35,1620:38,665
51Maria Jansson"Dumle" Vilsmøllegårdens Under...30:46,4420:43,735
52Kristýna Č:ernáFinally Fiery Dark Night20:32,9040:26,266
53Kathrine PedersenLego-Gårdens H2O50:51,1610:33,296
54Luise NelsNoobyfits Ezekiel3+11:02,1920:34,456
55Rikke ThremsFunnys Ursus40:50,0420:37,596
56Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Red Eclipse Of...41:14,3421:05,416
57Emma Kirstin FundingPreriens Angels Pride5+11:51,2801:08,926
58Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Pikachu5+10:57,9710:32,217
59Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Purple Araripe...50:51,0620:43,737
60Lada SipovaMario Golden Kids30:34,2141:07,027
61Michelle DarréSommerly´s Coconut Nebula30:40,6941:22,667
62Eva BeránkováMidori50:54,5030:35,028
63Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Mike N...30:52,7251:13,758
64Luise NelsNoobyfits Daryl1+11:25,645+11:34,388
65Karen FrederiksenKandies Iron Man40:38,6841:43,398
66Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Lynx70:57,9420:21,809
67Viktorie LoffajováKiwi51:06,4140:30,159
68Dorthe Veggerby LaustsenSkovhøjens Mozart60:44,9630:45,709
69Julia BrosigSommerly´s Platanias "Nia"60:50,3530:46,099
70Luise NelsNoobyfits UK John Green51:20,4440:58,179
71Emma V. LaustsenVeggerbys Chubby Hubby4+12:00,3441:06,059
72Karen FrederiksenZentas Ragetti Deux51:23,3541:53,509
73Michelle DarréSnickers51:00,7250:57,2110
74Charlotte Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon81:17,3230:58,4011
75Anja SchönfeldAS Avalanche5+11:20,3550:59,2111
76Rikke ThremsStrandmøllens Ilirea8+10:53,5330:28,1012
77Emma Kirstin FundingSpringers Rusty71:15,754+11:53,0112
Uplac.Anja SchönfeldAS Lightning Strike5+11:45,85Trukket
Uplac.Emma V. LaustsenVeggerbys The VermonsterTrukket
Uplac.Jasmin JanssonStampegårdens Sky High WishesTrukket
Uplac.Louise TovgaardAnjo af PecasusTrukket
u24Charlotte EllebyBjørkebakkens Ljuvliga Lycka (...00:41,8420:32,422
Antal deltagere: 82.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Mia Pihlmann Hansen, Patricia Møllnitz
Sekretær: Betina Miller og Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2018-05-19 13:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Maria Jansson"Merci" Vangs Dr. Shepard00:47,6300:35,98013
2Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Red Eclipse Of...01:04,5000:47,81012
3Maria GadkjærMalegas Love Is In The Air01:19,6600:59,68012
4David Rozkoš:nýCalvin Ze Svinč:an10:32,2500:20,7611
5Julia BrosigSommerlys Souda Bay10:38,9100:25,5911
6Bente Bøje JensenGalaxy Prada10:58,2000:37,5411
7Viktoria Behrendt ThremsBlack Beauty10:52,7800:46,9511
8Tracy WorleyBygholms Tabasco Chili10:45,2800:47,6911
9Karina JensenBellas Fancy Una10:56,1500:49,7111
10Julie Bøje Due JensenSilverados Catching Stars (Lin...11:29,1900:58,0811
11Yasmin GrønneløvMichelle Obama11:05,7801:00,3311
12Kirsten BjergSommerly´s Petres (Pelle)10:50,4701:01,3611
13Michelle DarréSommerly´s Coconut Nebula10:54,6301:10,1711
14Pernille FrederiksenSommerly´s Gerani20:35,1200:25,352
15Lada SipovaMario Golden Kids20:39,1900:25,592
16Yasmin GrønneløvSharpies Paint the Town10:31,8710:26,542
17Verina LißStampegårdens Winter Holiday20:20,5300:27,892
18Michele LangkjærPletvangs Cougar20:45,2500:31,012
19Lisette KongerslevHønsehusets Between Two Worlds10:38,2510:31,372
20David Rozkoš:nýCH Black Future Dark Night10:31,9410:31,732
21Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Jacob...20:50,7800:34,832
22Kirsten BjergSommerly´s Ribeiro Frio21:08,8200:36,722
23Michele LangkjærVesterleds New Lumumba10:37,7810:36,842
24Anja SchönfeldAS Snowdrift20:52,0600:38,782
25Neil WorleyBygholms Carolina Reaper Chili10:57,8310:44,762
26Sandra FrederiksenHønsehusets Cloudtop Cruise21:23,0000:46,002
27Karina VilsbøllJordbærgårdens Timian01:30,3221:18,842
28Bente Bøje JensenTramp Golden Kids (Teddy Bear)21:55,8701:35,322
29Michaela KratochvílováAmazing Betthany Kingdoms of D...10:31,7520:27,653
30Anita FrederiksenSommerly´s Shadow30:38,8400:27,833
31Louise HansenFurukollens Everglow2+11:13,0300:34,543
32Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Beige Prins Ni...10:54,8420:36,803
33Anna Kř:epínskáSweet Dragon Golden Kids30:26,0300:37,013
34Julia BrosigSommerly´s Platanias "Nia"30:50,1600:37,573
35Charlotte EllebyBjørkebakkens Ljuvliga Lycka11:21,5920:44,593
36Karina JensenJordbærgårdens Sprite31:13,0300:46,423
37Katrin FuchsNonjas Peanut Butter Cup30:54,3801:07,793
38Julie Bøje Due JensenHønsehusets Wild Wood1+22:16,6901:32,883
39Kathrine PedersenNødkærlunds Maggie10:31,1529:27,423
40Emil JulinUniKins Independence of the Se...10:51,4030:39,354
41Emma V. LaustsenNødkærlunds Philbert30:45,6910:43,014
42Emil JulinFunnys Nioryu Naiso31:08,7510:43,594
43Louise HansenBellas Monkey Business31:11,6311:09,484
44Emma V. LaustsenVeggerbys Chubby Hubby41:48,5301:14,364
45Viktorie LoffajováSpeedy Sue SB20:40,0630:21,455
46Kristýna Č:ernáEleanor Dark Night30:31,0020:33,735
47Sabina TabackovaStamp Will2+10:49,5620:44,415
48Bente Bøje JensenSommerly´s Arniko31:07,9520:47,715
49Louise HansenSundahl's Lucifer (Lucy)31:10,4421:00,425
50Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Mike N...41:48,3511:01,415
51Maria GadkjærWinds Lady Mastermind41:40,1811:02,035
52Dorthe Veggerby LaustsenZentas LeJon Deux (Jon)31:02,2321:08,645
53Sabina TabackovaRio Golden Kids2+1+12:08,5011:28,105
54Viktorie LoffajováCipísek1+10:48,0340:23,866
55Maria Jansson"Smil" Møllerhusets Hero-Smile...41:17,0421:03,176
56Kathrine PedersenLego-Gårdens H2O31:13,5931:20,906
57Eva BeránkováMidori2+10:43,1940:23,107
58Marlene BruhnJordbærgårdens Kamille41:29,4330:51,767
59Sara ZürchOlga41:01,2530:52,847
60Marie HajnáYgritte4+11:44,8421:14,687
61Karina JensenBellas Cozy Living51:02,8421:44,547
62Katrin FuchsSkippi3+12:05,1931:51,557
63Marlene BruhnJordbærgårdens Zombie61:24,5320:40,698
64Luise NelsNoobyfits UK John Green4+11:45,0630:51,208
65Dorthe Veggerby LaustsenSkovhøjens Mozart4+12:04,3131:25,838
66Maria Jansson"Candy" Jordbærgårdens Light a...4+1+12:00,3221:53,538
67Marie Mihalíč:kováVictory Viking Golden Kids5+11:47,6031:10,479
68Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Purple Araripe...51:20,1641:14,859
69Julie Bøje Due JensenSpringers Rusty4+1+22:19,0031:52,0810
70Kristýna Č:ernáFinally Fiery Dark Night6+11:06,1640:31,6911
71Rikke ThremsFunnys Ursus71:11,0340:49,3111
72Marie Mihalíč:kováOrestés Golden Kids6+12:02,2251:48,2112
73Anja SchönfeldAS Avalanche81:52,0051:19,0013
74Marie HajnáBeaunty Dream Dark Night6+11:11,696+10:54,1814
75Michelle DarréSnickers71:24,6671:19,5114
76Luise NelsNoobyfits Ezekiel81:17,5670:51,6715
77Anja SchönfeldAS Lightning Strike6+1+22:22,4771:30,9416
Uplac.Katrin FuchsDark Shadow51:59,65Trukket
Uplac.Emma V. LaustsenKaninstaldens Santa Lucia7+22:18,02Trukket
Uplac.Anna Kř:epínskáCh.TrixíDisk.
Uplac.Luise NelsNoobyfits DarylTrukket
Antal deltagere: 81.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen, Mette Kjærgaard Brandbyge
Sekretær: Lene Gadkjær og Tanja Skou Pedersen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2018-05-20 08:39:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Kirsten BjergBjørkvangs Anko Mitarashi00:17,1500:14,93013
2Karina JensenBellas Fancy Una00:32,3100:17,44012
3Karina VilsbøllVilsmøllegårdens Flip Flop00:40,2500:42,14012
4David Rozkoš:nýCalvin Ze Svinč:an10:23,0900:22,3011
5Betina MillerOceans Playa Cocles af Sofiagå...10:41,2500:31,4411
6Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow10:40,0000:42,2111
7Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light00:16,6720:14,402
8Anna Kř:epínskáSweet Dragon Golden Kids10:20,9310:14,902
9Verina LißStampegårdens Piccadilly Circus1+10:37,4400:21,782
10Lene GadkjærMalegas Obelix10:40,1210:25,182
11Yasmin GrønneløvSharpies Paint the Town20:33,6000:27,722
12Michaela KratochvílováAmazing Betthany Kingdoms of D...20:31,5300:33,432
13Maria Jansson"Mars" Vilsmøllegårdens Potato...10:35,7810:39,632
14Kirsten BjergStald Fuglsangs Blue Salix10:30,4720:18,513
15Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Black Amelia10:30,1920:28,883
16Maria GadkjærMalegas Asterix10:46,0020:43,753
17Emil JulinUniKins Independence of the Se...30:22,0010:25,574
18Karina JensenJordbærgårdens Sprite30:58,5310:27,164
19Mia HansenKlundtes First Strike2+11:56,3210:28,684
20Michele LangkjærPletvangs Cougar10:27,6930:29,254
21Maria Jansson"Merci" Vangs Dr. Shepard40:48,8100:33,774
22Mia HansenSundahls Stabbington2+11:07,4710:44,364
23Michaela KratochvílováAmazing Kyle Kingdoms of Dreams10:46,432+10:59,504
24Karen FrederiksenNardus Viera Nadeza af Zenta20:28,5730:27,955
25Kirsten BjergSommerly´s Comet Galaxy20:29,5730:33,845
26Anita FrederiksenVilsmøllegårdens Expedia30:40,4420:47,565
27Lada SipovaDrommenhagens Shoot to the Sta...41:45,6411:36,055
28Lada SipovaDiamond Od Rychlych Sipu21:27,5031:42,655
29Viktoria Behrendt ThremsFunnys Timenta40:28,5920:21,776
30Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol30:26,3330:29,406
31Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Eevee2+11:20,1630:51,556
32Marie HajnáYgritte3+11:12,3720:55,996
33Bente Bøje JensenPreriens Ch. Leikur31:08,9431:04,216
34Bente Bøje JensenGalaxy Prada40:57,7830:17,887
35Marie Mihalíč:kováGalaxy Gucci50:38,0320:30,017
36Emil JulinFunnys Nioryu Naiso50:39,1220:35,607
37Kirsten BjergZentas SW Boz Pity20:49,9150:35,787
38Sara ZürchNoobyfits Tyreese41:06,4430:49,647
39Julie Bøje Due JensenSilverados Catching Stars (Lin...31:09,0041:28,107
40David Rozkoš:nýAmazing Mavis Kingdoms of Drea...50:23,5330:24,878
41Karen FrederiksenAries Sri Lila51:00,2230:52,978
42Alison Bøje Due JensenCaesar Golden Kids51:30,8131:09,878
43Anja SchönfeldBlue Sky´s E-Chin50:26,1640:19,949
44Maria GadkjærMalegas Panic in the Skies!60:48,6830:25,219
45Viktorie LoffajováCipísek40:31,0060:33,2410
46Eva BeránkováMarshall Golden Kids5+10:54,653+10:58,1810
47Sabina TabackovaRio Golden Kids5+11:38,253+11:12,2410
48Maria Jansson"Smil" Møllerhusets Hero-Smile...40:33,7870:26,5911
49Bente Bøje JensenSommerly´s Arniko61:00,2550:54,5111
50Sara ZürchStald Fuglsangs Red Heart60:57,4151:01,4211
51Marie Mihalíč:kováOrestés Golden Kids11:28,28101:05,4511
52Rasmus BjernerBygholms Vision of the Ocean7+11:51,813+11:26,7512
53Julie Bøje Due JensenHønsehusets Wild Wood7+22:21,0051:32,8414
54Katrin FuchsDark Blizzard6+11:30,8380:56,9815
55Emma V. LaustsenBellas Challenger af Sommerly7+1+32:30,934+1+12:02,3117
56Marie HajnáBeaunty Dream Dark Night9+21:33,446+21:17,0119
Uplac.Jasmin JanssonNødkærlunds Blue Lightning (Da...20:50,63Trukket
Uplac.Dorthe Veggerby LaustsenZentas LeJon Deux (Jon)31:06,97Trukket
Uplac.Karina VilsbøllPreriens Buck is BossDisk.
Antal deltagere: 59.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby, Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Rikke Threms og Charlotte Stub Detlefsen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2018-05-19 11:26:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Emil JulinUniKins Oasis of the Seas1+11:10,9000:31,7923
2Mia HansenFunnys Air Mist10:33,4110:41,502
3Lisette KongerslevSundahls Innkeeper20:48,5010:40,893
4Lisette KongerslevHønsehusets A Whole New World11:05,0020:43,443
5Kirsten BjergZentas SW Boz Pity11:45,3420:47,593
6Viktoria Behrendt ThremsStampegårdens Agent Venom20:55,4410:47,793
7Camilla á ArgjumSharpies Tea Rose30:40,2800:56,043
8Anita FrederiksenVilsmøllegårdens Expedia11:00,9120:56,223
9Maria GadkjærMalegas Asterix31:27,0901:06,283
10Mette BrandbygeVilsmøllegårdens Trivago01:17,1231:11,633
11Karina VilsbøllVilsmøllegårdens Momondo21:11,2511:37,963
12Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light30:44,4710:31,794
13Mette BrandbygePralinens Royal Jubilee31:06,7210:52,384
14Lisette KongerslevJordbærgårdens Too-Ticki21:10,7220:56,014
15Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow1+10:53,8421:05,934
16Lada SipovaDrommenhagens Shoot to the Sta...31:20,6311:31,484
17Karina VilsbøllVilsmøllegårdens Flip Flop11:32,1831:37,404
18Maria Jansson"Mars" Vilsmøllegårdens Potato...21:07,591+11:39,624
19Verina LißStampegårdens Piccadilly Circus1+11:02,9030:33,075
20Eva BeránkováFlying Fanatic Golden Kids30:40,7920:41,455
21Marlene BruhnJordbærgårdens Sjötroll31:14,3120:44,725
22Betina MillerOceans Playa Cocles af Sofiagå...31:02,0021:00,415
23Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Eevee31:21,7621:12,425
24Lene GadkjærMalegas Obelix40:54,3120:58,126
25Viktoria Behrendt ThremsFunnys Timenta41:00,0630:48,397
26Eva BeránkováMarshall Golden Kids30:55,9440:50,637
27Alison Bøje Due JensenHaugens Wolf Moon40:48,0340:33,088
28Kirsten BjergSommerly´s Comet Galaxy40:53,603+10:48,568
29Karina VilsbøllPreriens Buck is Boss30:57,1851:00,058
30Emma V. LaustsenBellas Challenger af Sommerly3+11:52,6641:13,388
31Alison Bøje Due JensenVisbys Malahide C.61:58,5921:43,998
32Jasmin JanssonNødkærlunds Blue Lightning (Da...3+11:35,813+12:13,958
33Lene GadkjærSommerlys Triangulum Galaxy4+11:22,7241:09,659
34Lada SipovaDiamond Od Rychlych Sipu41:18,1651:17,949
35Kirsten BjergStald Fuglsangs Blue Salix41:17,384+11:28,369
36Bente Bøje JensenPreriens Ch. Leikur60:53,9041:21,4010
37Maria GadkjærMalegas Panic in the Skies!5+11:38,6941:26,4610
38Michaela KratochvílováAmazing Kyle Kingdoms of Dreams5+11:45,323+11:42,0010
39Anja SchönfeldBlue Sky´s E-Chin50:41,3160:47,0911
40Marie Mihalíč:kováGalaxy Gucci8+11:20,3121:22,8711
41Rasmus BjernerBygholms Vision of the Ocean8+11:21,6240:54,1813
42Sara ZürchNoobyfits Tyreese8+11:28,8250:53,9514
43Sara ZürchStald Fuglsangs Red Heart91:18,7571:15,8916
44Viktorie LoffajováKiwi10+1+22:22,9480:55,7821
Uplac.Mia HansenKlundtes First Strike21:34,94Trukket
Uplac.Katrin FuchsDark BlizzardDisk tid
Uplac.Alison Bøje Due JensenBlancos Epata Abu SirTrukket
Uplac.Mia HansenHønsehusets Cruse of the Black...Trukket
u27Marlene BruhnJordbærgårdens Mymlan (U)41:42,6631:12,487
Antal deltagere: 49.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Patricia Møllnitz, Aase Bjerner
Sekretær: Charlotte Elleby og Neil Worley
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Elite lige
Dato: 2018-05-21 08:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Mette BrandbygeVilsmøllegårdens Trivago00:46,0300:48,29014
2Tanja Skou PedersenUniKins Voodod00:20,9410:25,0311
3Mia HansenFunnys Air Mist10:44,7200:25,8311
4Tanja Skou PedersenTaharas Eli Loker10:33,9700:27,881
5Camilla Kirk JensenEikhaugens Back in Business00:36,5610:33,031
6Mette BrandbygeBellas Lucie Kaas10:30,7210:16,762
7Lisette KongerslevHønsehusets Balouline10:29,6910:22,172
8Karina JensenLykkes SCh. Fancy Faith10:51,5910:25,512
9Tanja Skou PedersenUniKins Blackout10:28,0310:26,952
10Sara ZürchNoobyfits Only the Brave10:25,8410:31,092
11Karina VilsbøllVilsmøllegårdens Momondo10:53,5710:37,412
12Tanja Skou PedersenStampegårdens King's Cross10:37,5010:44,452
13Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha20:48,6200:48,952
14Michaela KratochvílováCH Wanda Golden Kids30:20,5900:18,703
15Mette BrandbygeOopsy Bear10:32,5320:25,153
16Alison Bøje Due JensenSheiks Ch. Treat Me Right20:57,3410:36,103
17Mia HansenStampegårdens GCh. Empire Stat...10:33,8120:46,363
18Emil JulinUniKins Oasis of the Seas0+21:28,6910:47,833
19Charlotte EllebySundahls Goat Boy00:35,7230:49,913
20Aase BjernerBygholms Navigator of the Ocean00:51,1030:55,723
21Camilla Kirk JensenUniKins GCh. Countdown30:29,6310:26,834
22Mia HansenSofiagårdens Ch. Mistral Air20:38,7820:31,724
23Charlotte EllebyBjørkvangs Akari Tatsushiro20:30,0320:41,114
24Tanja Skou PedersenKlundtes Shady Daze20:44,1220:55,364
25Charlotte EllebyOceans Inside Out af Bella31:13,620+11:32,524
26Camilla Kirk JensenStampegårdens Paramount40:19,0010:31,635
27Sara ZürchNoobyfits Leo Minor20:44,9130:40,065
28Lene GadkjærZentas Parkour30:59,3421:04,005
29Kristýna Č:ernáCH Brave Angel Dark Night40:26,6320:16,026
30Alison Bøje Due JensenHaugens Wolf Moon30:48,4030:34,446
31Lada SipovaVaclav Golden Kids40:25,441+10:41,546
32Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub40:49,7520:43,306
33Luise NelsNoobyfits Odin30:48,2830:50,516
34Lisette KongerslevSundahls Innkeeper10:38,8850:59,376
35Lene GadkjærSofiagårdens Ch. Wizz Air41:48,841+11:04,196
36Michaela KratochvílováSCH Royal Princess Magic Star50:39,3420:31,567
37Eva BeránkováFlying Fanatic Golden Kids30:31,7240:40,677
38Lisette KongerslevJordbærgårdens Too-Ticki4+11:00,8120:45,827
39Eva BeránkováAmazing Mirai Kingdoms of Drea...51:36,1220:54,627
40David Rozkoš:nýCH Black Future Dark Night40:26,0340:15,938
41Kristýna Č:ernáCH Monty Od Modrého Jezera20:43,5660:42,738
42Lada SipovaOtto Golden Kids4+11:24,383+10:54,229
43Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia51:52,2241:15,729
44Luise NelsNoobyfits Phönix2+11:43,665+11:35,329
45Viktoria Behrendt ThremsStampegårdens Agent Venom61:20,253+11:50,9710
46Michaela KratochvílováGCH Alis Sweet Jumpers60:39,1970:39,9113
47Lada SipovaXanadu Golden Kids61:09,5680:59,4714
Uplac.Charlotte EllebySundahls Ella30:29,63Trukket
Uplac.Sara ZürchNoobyfits RaniDisk., tabt snor
Uplac.Lene GadkjærSommerlys Triangulum GalaxyDisk.
Uplac.Verina LißStampegårdens Boston CallingDisk.
Uplac.Luise NelsNoobyfits LibraTrukket
Uplac.Mia HansenHønsehusets Cruse of the Black...Trukket
Antal deltagere: 53.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg, Rasmus Bjerner
Sekretær: Maria Jansson og Tracy Worley
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2018-05-19 09:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Sara ZürchNoobyfits Only the Brave11:19,6601:21,67114
2Tanja Skou PedersenUniKins Voodod20:47,2510:41,803
3Camilla á ArgjumJordbærgårdens GCh. Holly11:02,9630:45,824
4Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Charm20:53,9120:59,974
5Mia HansenSofiagårdens Ch. Mistral Air21:05,751+12:03,804
6Camilla Kirk JensenStampegårdens Paramount30:52,7220:45,015
7Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Professor X30:56,1920:45,485
8Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Harmony40:42,9410:50,265
9Sara ZürchNoobyfits Rani1+11:20,3730:53,225
10Mette BrandbygeBellas Lucie Kaas10:54,7540:54,825
11Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub31:00,3720:55,855
12Tanja Skou PedersenTaharas Eli Loker20:54,0330:58,825
13Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha41:08,5911:09,075
14Alison Bøje Due JensenSheiks Ch. Treat Me Right41:26,9711:26,155
15Mette BrandbygeOopsy Bear41:08,7821:02,916
16Mia HansenStampegårdens GCh. Empire Stat...21:15,9441:31,556
17Camilla Kirk JensenEikhaugens Back in Business40:43,9430:40,407
18Camilla á ArgjumRegnbågens GdCh. Fuel for Life60:52,3110:48,357
19Lisette KongerslevHønsehusets Balouline51:01,1020:53,257
20Tanja Skou PedersenKlundtes Shady Daze3+11:32,6831:26,687
21Lada SipovaVaclav Golden Kids2+11:19,841+31:33,627
22Aase BjernerBygholms Navigator of the Ocean41:28,8131:51,257
23Lada SipovaOtto Golden Kids3+11:13,4441:17,188
24Betina MillerRozettas Plectrum42:02,5642:04,618
25Michaela KratochvílováGCH Alis Sweet Jumpers5+21:27,4720:40,039
26Charlotte EllebySundahls Goat Boy61:07,0330:58,749
27Tanja Skou PedersenStampegårdens King's Cross50:50,5441:15,499
28Karina JensenLykkes SCh. Fancy Faith51:44,2242:00,889
29Michaela KratochvílováCH Wanda Golden Kids60:45,7540:38,4910
30David Rozkoš:nýAmazing Mavis Kingdoms of Drea...71:06,1030:48,2510
31Kristýna Č:ernáCH Monty Od Modrého Jezera50:53,0650:50,3710
32Lene GadkjærZentas Parkour51:39,7851:22,9310
33Luise NelsNoobyfits Phönix7+11:35,8521:28,7410
34Camilla Kirk JensenUniKins GCh. Countdown7+11:43,1631:13,8111
35Kristýna Č:ernáCH Brave Angel Dark Night60:49,0060:33,8612
36Tanja Skou PedersenUniKins Blackout60:56,7560:56,3712
37Rasmus BjernerOceans Inside Out af Bella62:10,6961:36,4512
38Sara ZürchNoobyfits Leo Minor9+11:42,7231:12,0113
39Luise NelsNoobyfits Libra7+12:15,1651:33,4813
40Luise NelsNoobyfits Odin6+11:59,5071:23,3814
41Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia82:08,4761:27,2614
42Eva BeránkováAmazing Mirai Kingdoms of Drea...6+1+22:46,785+12:42,0915
43Lada SipovaXanadu Golden Kids8+21:57,5661:00,0116
44Michaela KratochvílováSCH Royal Princess Magic Star10+21:58,0071:29,3419
45Verina LißStampegårdens Boston Calling12+22:50,69101:53,7924
Uplac.Betina MillerOceans Playa Blanca af Sofiagå...21:10,84Trukket
Uplac.Karina VilsbøllOceans SCh. Playa Vargas af So...5+11:51,41Trukket
Uplac.Charlotte EllebyBjørkvangs Akari Tatsushiro7+22:20,97Trukket
Uplac.Charlotte EllebySundahls EllaTrukket
Uplac.Lene GadkjærSofiagårdens Ch. Wizz AirTrukket
Uplac.Mia HansenSundahls StabbingtonTrukket
Antal deltagere: 51.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg, Maria Gadkjær
Aspirant: Louise Maiken Hansen
Sekretær: Emma V. Laustsen og Rikke Threms
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller - Hoppet på 2 baner
Maksimum tid: 2:30 min.
Til toppen

Højdehop
Dato: 2018-05-19 17:45:00

Plac.FørerKanin5565707580859095100Cert.Point
1Marie Mihalíč:kováGalaxy GucciOXXOOXOOXOOXXOXXX14
2Mia HansenStampegårdens GCh. Empire Stat...O-OOOOXXX1
3Michaela KratochvílováSCH Royal Princess Magic StarXOXXOOOOOXXX1
4Michaela KratochvílováCH Wanda Golden KidsOXOXXOXOXOXOXXX1
5Karina JensenBellas Fancy ThoraOOOXOOXXOXXX
6Mia HansenSundahls StabbingtonOOOOOXXX
7Viktoria Behrendt ThremsStampegårdens Agent VenomOOXOOOXXX
8Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios MarleyOXOXOOOXXX
9Alison Bøje Due JensenSheiks Ch. Treat Me RightO-XXOOOXXX
10Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal ArrowOXOXOOXOXXX
11Emil JulinFunnys Nioryu NaisoXOOXXOOXOXXX
12Kristýna Č:ernáCH Brave Angel Dark NightOOXXOXOXOXXX
13Viktorie LoffajováKiwiXOXXOXXOXOXOXXX
14Marie HajnáYgritteOXXOXXOXXOXOXXX
15Charlotte EllebySundahls EllaO-O-XXOXXX
16Karina VilsbøllVilsmøllegårdens MomondoOOXOXOXXOXXX
17Sara ZürchNoobyfits RaniOXOXOXXOXXOXXX
18Patricia MøllnitzFunnys Inabi UchihaOOOOXDisk., forladt bane
19Lisette KongerslevSundahls InnkeeperOXOXOOXXX
20Eva BeránkováFlying Fanatic Golden KidsOOXOXOXXX
21Mette BrandbygePralinens Royal JubileeOXOXOXOXXX
22Alison Bøje Due JensenHaugens Wolf MoonOOOXXX
22David Rozkoš:nýCH Black Future Dark NightOOOXXX
22Maria GadkjærMalegas AsterixOOOXXX
22Verina LißStampegårdens Winter HolidayOOOXXX
26Lada SipovaDrommenhagens Shoot to the Sta...OXOOXXX
27Michaela KratochvílováGCH Alis Sweet JumpersXOXOOXXX
28Aase BjernerBygholms Navigator of the OceanOXXOOXXX
29Eva BeránkováAmazing Mirai Kingdoms of Drea...OOXOXXX
30Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá EeveeOXXOXOX
30Mette BrandbygeOopsy BearOXXOXOXXX
30Yasmin GrønneløvMichelle ObamaOXXOXOXXX
33Sara ZürchNoobyfits Only the BraveOOXXOXXX
34Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al YaqoubOXXOXXOXXX
34Sara ZürchNoobyfits Leo MinorOXXOXXOXXX
36Karina VilsbøllVilsmøllegårdens Flip FlopOOXX
36Karina JensenLykkes SCh. Fancy FaithOOXXX
36Marie HajnáGod of Adventure Dark NightOOXXX
36Marie Mihalíč:kováStampegårdens Space RunnerOOXXX
40Karina JensenJordbærgårdens SpriteXOOXXX
41Charlotte EllebyBjørkvangs Akari TatsushiroOXOXXX
41Lene GadkjærZentas ParkourOXOXXX
41Maria Jansson"Merci" Vangs Dr. ShepardOXOXXX
41Viktoria Behrendt ThremsFunnys TimentaOXOXXX
45Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Black CastielXOXOXXX
45Emil JulinUniKins Independence of the Se...XOXOXXX
45Emil JulinUniKins Oasis of the SeasXOXOXXX
45Luise NelsNoobyfits PhönixXOXOXXX
45Michaela KratochvílováAmazing Betthany Kingdoms of D...XOXOXXX
50Michele LangkjærPletvangs CougarOXXOX
51Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá FennekinOXX
51Karina JensenBellas Fancy UnaOXXX
51Kristýna Č:ernáEleanor Dark NightOXXX
51Luise NelsNoobyfits OdinOXXX
51Maria Jansson"Mars" Vilsmøllegårdens Potato...OXXX
51Mette BrandbygeBellas Lucie KaasOXXX
51Tanja Skou PedersenStampegårdens King's CrossOXXX
51Yasmin GrønneløvSharpies Paint the TownOXXX
59Emil JulinJordbærgårdens FairyXOXXX
59Lada SipovaStald Fuglsangs Beige Prinsess...XOXXX
59Sabina TabackovaRampik JoeyXOXXX
59Sara ZürchStald Fuglsangs Red HeartXOXXX
59Viktorie LoffajováCipísekXOXXX
59Viktorie LoffajováSpeedy Sue SBXOXXX
Uplac.Patricia MøllnitzDundine's GCh. SilviaX
Uplac.Anna Kř:epínskáPrimavera Smart BunnyXXX
Uplac.Emil JulinClick Mix af GressXXX
Uplac.Marie Mihalíč:kováVictory Viking Golden KidsXXX
Uplac.Rikke ThremsStrandmøllens IlireaXXX
Antal deltagere: 69.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner, Dorthe Veggerby Laustsen
Aspirant: Louise Maiken Hansen
Bedømmelsesmetode: 55 cm.
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Længdehop
Dato: 2018-05-20 13:30:00

Plac.FørerKanin100120140160170180190200210220Cert.Point
1Camilla Kirk JensenUniKins GCh. CountdownO-OXO-O-OOXO14
2Alison Bøje Due JensenHaugens Wolf MoonXO-OXOXO-XOXOXXOXXX1
3Anna Kř:epínskáCh.TrixíOXOOOOOOOXXX
4Eva BeránkováAmazing Mirai Kingdoms of Drea...XOOOOOOOXOXXX
5Michaela KratochvílováGCH Alis Sweet JumpersXOOXOOOOXOXOXXX
6Marie HajnáBeaunty Dream Dark NightXOOOOOOOXXX
7Verina LißStampegårdens Boston CallingXOOXOOOXXOOXXX
8Michaela KratochvílováAmazing Betthany Kingdoms of D...OOXOXOOXOXOXXX
9Michaela KratochvílováSCH Royal Princess Magic StarOOOXOOXXOXOXXX
10Kristýna Č:ernáCH Monty Od Modrého JezeraOOOOOOXXX
11Charlotte EllebySundahls Ella--O--XO--XXX
12Karina VilsbøllVilsmøllegårdens Flip FlopO-XOO-XO-XXX
13Lada SipovaXanadu Golden KidsOXOXOXOOXXX
14Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Black AmeliaO-XOXOXOXXX
15Bente Bøje JensenPreriens Ch. LeikurO--O---XXX
16Tanja Skou PedersenTaharas Eli LokerXOOOXO-XXX
17Patricia MøllnitzFunnys Inabi UchihaOOXOXO-XXX
18Karina JensenJordbærgårdens SpriteXOXXOOXXOXXX
19Viktoria Behrendt ThremsWinds Cannonball "Cannon"OXOO
19Viktorie LoffajováCipísekOXOOXXX
21Karina JensenBellas Fancy ThoraXOXOOXXX
21Sara ZürchNoobyfits Leo MinorXOXOOXXX
23Verina LißStampegårdens Piccadilly CircusXOOXOXXX
24Sara ZürchNoobyfits Only the BraveOOXXOXXX
25Maria Jansson"Mars" Vilsmøllegårdens Potato...XOOXXOXXX
26Viktoria Behrendt ThremsStrandmøllens IlireaOOXXX
27Louise Stub DetlefsenNødkærlunds ViolOXOXXX
28Karen FrederiksenMoslund's AstraXXOXOXXX
29Louise Stub DetlefsenMoslund's ZafiraXOXXOXXX
30Camilla Kirk JensenEikhaugens Back in BusinessO-XX
30Patricia MøllnitzDundine's GCh. SilviaOXXX
30Yasmin GrønneløvMichelle ObamaOXXX
33Karen FrederiksenMøllerhusets InterstellarXO-XXX
33Luise NelsNoobyfits LibraXOXXX
33Viktorie LoffajováSpeedy Sue SBXOXXX
33Yasmin GrønneløvSharpies Paint the TownXOXXX
37Emma V. LaustsenNødkærlunds PhilbertXXOXXX
37Henriette Lund SimonsenMoslunds NevadaXXOXXX
37Lada SipovaDiamond Od Rychlych SipuXXOXXX
37Sabina TabackovaStamp WillXXOXXX
Uplac.Charlotte EllebyBjørkvangs Akari Tatsushiro--XXX
Uplac.Karina JensenBellas Fancy UnaX
Uplac.Karina VilsbøllPreriens Buck is BossX
Uplac.Emil JulinFunnys Nioryu NaisoXX
Uplac.Anna Kř:epínskáPrimavera Smart BunnyXXX
Uplac.Betina MillerOceans Playa Blanca af Sofiagå...XXX
Uplac.Emil JulinClick Mix af GressXXX
Uplac.Emil JulinJordbærgårdens FairyXXX
Uplac.Emil JulinUniKins Independence of the Se...XXX
Uplac.Emil JulinUniKins Oasis of the SeasXXX
Uplac.Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá FennekinXXX
Uplac.Marie Mihalíč:kováOrestés Golden KidsXXX
Uplac.Michele LangkjærVesterleds New LumumbaXXX
Uplac.Sara ZürchNoobyfits RaniXXX
Uplac.Verina LißLoopys BB PoängXXX
Uplac.Viktorie LoffajováKiwiXXX
Antal deltagere: 56.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg, Dorthe Veggerby Laustsen
Aspirant: Louise Maiken Hansen
Sekretær: Maria Gadkjær, Louise Maiken Hansen
Bedømmelsesmetode: 100 cm.
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.