TRÆNINGSSTÆVNE  HOS  SARAH  I  LUNDBY  DEN  8.  APRIL  2018

Tryk for at komme til:
Middelsvær lige åbenSvær lige åben



Middelsvær lige åben
Dato: 2018-04-08 14:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Sarah HegvaldFunnys Naruto Uzumiaki (M)00:20,1300:26,7801
2Jane WolgastIdefix (M)00:27,7500:21,8401
3Camilla Kirk JensenKlundtes Bellarena (M)10:17,2510:14,972
4Emil JulinFunnys Nioryu Naiso (M)20:34,0400:19,542
5Camilla Kirk JensenFunnys Nioryu Namya (M)10:40,1211:05,402
6Camilla Kirk JensenStampegårdens Wild n' Reckle...(M)20:40,1610:40,193
7Sarah HegvaldStampegårdens Isle of Wight (M)20:32,5710:40,463
8Sarah HegvaldSunshines Zapdos (M)1+10:50,2030:12,195
9Lilja TietzeBakels Retro (M)1+11:13,4030:13,345
10Sarah HegvaldSunshines Aiko (M)20:40,5630:28,725
11Emil JulinClick Mix af Gress (M)40:37,0610:37,845
12Mikala WolgastBlack Moonlight's Daylight (...(L)30:35,3221:05,875
13Jane WolgastKlundtes Lightfields (L)30:55,7221:15,365
14Lilja TietzeJordbærgårdens Mourning Glor...(M)3+11:01,7221:35,166
15Sarah HegvaldFunnys Ciri Cinori (L)30:38,0940:36,877
Uplac.Camilla Kirk JensenFunnys Cool Cover (M)01:35,56Trukket
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Pihlmann Hansen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2018-04-08 16:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Emil JulinFunnys Nioryu Naiso (M)00:17,2200:15,1302
2Mia HansenKlundtes Tales by Light (S)00:19,7800:18,7501
3Sarah HegvaldStampegårdens Wild n' Reckle...(M)00:19,9300:24,1802
4Emil JulinUniKins Oasis of the Seas (S)00:42,1010:21,3711
5Emil JulinUniKins Independence of the...(S)00:41,6610:38,5111
6Mia HansenFunnys Coccinella (S)00:19,8720:14,522
7Mia HansenHønsehusets Cruse of the Bla...(S)10:27,4610:26,092
8Mia HansenKlundtes Bellarena (M)10:24,0320:17,293
9Emil JulinClick Mix af Gress (M)11:05,1820:40,033
10Mia HansenFunnys Zlatava (S)10:54,1631:11,854
11Mia HansenKlundtes First Strike (S)11:35,282+11:19,504
12Sarah HegvaldFunnys Naruto Uzumiaki (M)20:14,34
13Mia HansenSundahls Stabbington (S)20:15,03
14Mia HansenKlundtes Second Shot (S)20:22,25
15Sarah HegvaldStampegårdens Isle of Wight (M)20:28,31
16Sarah HegvaldVilsmøllegårdens Viviro (S)20:53,65
17Sarah HegvaldSunshines Aiko (M)30:48,13
18Mia HansenWinds Reika (S)50:32,34
19Mia HansenKlundtes Nightmare Moon (S)4+11:15,47
20Emil JulinFunnys Fighting The Fear (S)4+11:04,06
21Mia HansenKlundtes Little Adventure (S)61:15,82
Uplac.Emil JulinKlundtes Crystal Arrow (S)Trukket
Uplac.Mia HansenFunnys Nioryu Namya (M)Trukket
Uplac.Sarah HegvaldSpike (S)Trukket
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.