FASTELAVNSSTÆVNE  PÅ  GRØNNEGÅRDEN  I  GLADSAXE  DEN  17.  FEBRUAR  2018

Tryk for at komme til:
Mini ligeSvær lige åben



Mini lige
Dato: 2018-02-17 11:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Yasmin GrønneløvMaglebos Campolina00.29,4300.54,8701.24,30
2Alina ChristensenMaglebos Paso Fino10.26,5000.33,7511.00,25
3Mia MaiboeVanilje10.53,7801.04,6311.58,41
4Anna Herløv HansenElvis01.14,250+11.59,1813.13,43
5Ida Marie PedersenTheodor20.29,1600.31,4421.00,60
6Janni BrenholdtStampestaldens Else Lindstow21.09,5300.38,7821.48,31
7Cecilie BrenholdtStampestaldens Purpurella01.09,630+22.00,3223.09,95
8Patricia MøllnitzFrøken Stampe af Langerød20.35,4711.03,1831.38,65
9Alina ChristensenBilbo31.09,6510.57,4742.07,12
10Esther Arnskov AntonsenBuller20.50,7830.51,5951.42,37
11Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norman21.24,472+12.05,7853.30,25
Uplac.Ida Marie PedersenStjerneregns Tiger11.41,37Trukket
Uplac.Signe BrenholdtStampestaldens La Paix31.02,03Trukket
Uplac.Mia MaiboeNuggaDisk.
Uplac.Ida Marie PedersenPicnic's PurløgTrukket
Uplac.Line HauritzMaglebos WelaraTrukket
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Signe Skelbæk
Sekretær: Signe Rosa Skelbæk
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2018-02-17 10:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mette WindWinds Mystique (M)00.47,1900.21,2501.08,4423
2Line HauritzMaglebo's Scott (S)00.31,3400.30,8801.02,2212
3Rikke HansenStampestaldens Karma (S)10.26,3100.26,3110.52,621
4Marianne Frimodt NielsenPletvangs Trouble Maker (S)10.35,0600.32,1211.07,181
5Cecilie BrenholdtNødkærlunds Peanut (S)10.26,1510.25,9020.52,05
6Line HauritzFunnys Fuzzy Wyzzy (S)10.19,2210.26,5620.45,78
7Yasmin GrønneløvMichelle Obama (M)21.05,6900.51,7521.57,44
8Signe BrenholdtStampestaldens Ludmilla (S)10.27,4020.27,4730.54,87
9Rikke HansenFire Pote's Frederik (M)10.32,6320.35,7231.08,35
10Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Cuba Libre (Cuba...(S)10.39,6220.44,0631.23,68
11Yasmin GrønneløvSharpies Paint the Town (M)30.22,1900.53,0931.15,28
12Yasmin GrønneløvHegvald's Sahara (M)11.28,9421.55,9733.24,91
13Mette WindWinds Cyclops (M)30.32,0310.24,0740.56,10
14Patricia MøllnitzKlundtes National Treasure (M)20.30,8420.25,1840.56,02
15Patricia MøllnitzFunnys Nioryu Nobi (M)40.51,9100.31,0341.22,94
16Janni BrenholdtTaharas Ane (S)20.34,8130.38,6351.13,44
17Cecilie BrenholdtDay Berry af Gress (M)51.02,3100.38,9651.41,27
18Rikke HansenFunnys Kentaro (M)20.41,4430.48,3851.29,82
19Rikke HansenLille Valle Valnød (M)40.41,1311.08,2551.49,38
20Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Jackline (Jackie...(M)41.12,1911.12,8252.25,01
21Signe BrenholdtFunnys Ingrid (S)40.51,6920.51,1861.42,87
22Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Mirakuli (S)4+12.04,7211.10,5063.15,22
23Rikke HansenPletvangs Maneater *Chili* (M)30.57,9040.42,4171.40,31
24Cecilie BrenholdtFunnys Amira (S)60.32,96
25Rikke HansenSpringers Trille (M)60.55,59
26Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Sanofi Zentiva (...(S)61.24,63
27Marianne Frimodt NielsenPletvangs SL Vanilla (M)6+12.00,00
28Patricia MøllnitzDundines Kibalo (M)81.19,16
29Marianne Frimodt NielsenPletvangs Disco (S)9+12.13,66
Uplac.Janni BrenholdtUniKins Cactus Jack (M)Trukket
Uplac.Marianne Frimodt NielsenVesterleds New Harvey Wallba...(M)Trukket
u21Rikke HansenWedervangs Spree Fluffy (U)30.31,0030.33,8561.04,85
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Signe Skelbæk
Sekretær: Signe Rosa Skelbæk
Bedømmelsesmetode: C2 - 5 fejl i finale
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.