AFTENSTÆVNE  HOS  LOUISE  I  RÅDVED  VED  HORSENS  DEN  4.  JULI  2017

Tryk for at komme til:
Let ligeElite lige



Let lige
Dato: 2017-07-04 18:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Heidi D. AlbrektsenSofiagårdens Cuching "Elias"00:18,4400:12,1501
2Mille Hasselbalch Kristen...Nødkærlunds Macadamia00:34,0000:23,8501
3Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Lulia Taio Cruz...10:23,3400:16,5011
4Kirsten BjergSommerly´s Souda Bay10:38,6600:22,8711
5Merete MaahnSkovhøjens Beyond10:31,5700:30,471
6Merete MaahnSkovhøjens Into Darkness11:19,7801:21,381
7Lisette KongerslevJordbærgårdens Sun Drop10:58,7810:27,692
8Marie MaahnSkovhøjens Final Frontier10:28,0610:34,342
9Lisa HeinDagmar af Pecasus21:27,3801:22,182
10Louise HansenBellas Monkey Business10:36,3220:39,823
11Heidi D. AlbrektsenSommerly´s Platanias " Nia"20:36,6510:51,873
12Louise HansenStald Neas Shapio Olaf10:28,1821:00,443
13Charlotte VedstesenStald Fuglsangs Purple Jumping...31:31,0911:17,534
14Lisa HeinFionas Kamille40:57,7510:37,165
15Aase BjernerThorsøs Hermione4+11:00,5310:35,256
Uplac.Marie MaahnSkovhøjens ApolloTrukket
Uplac.Merete MaahnStald Fuglsangs Sedá NinetalesTrukket
v3Mille Hasselbalch Kristen...Lykkes Falcon (V)00:16,4300:26,280
u4Charlotte Hasselbalch Kri...Bygholms Voyager of the Ocean...00:32,5600:33,850
u9Marie MaahnStampegårdens Blue Illusion (U)10:39,0310:34,472
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Elite lige
Dato: 2017-07-04 18:56:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Charlotte EllebySundahls Ella00:45,5000:18,0001
2Lisa HeinNardus' Nidularis af Flora (Vi...10:36,8110:24,632
3Mette BrandbygeOopsy Bear11:04,0010:40,842
4Lisette KongerslevHønsehusets Balouline20:51,2800:42,342
5Lisa HeinNidus' Nardus Stricta af Somme...11:58,2211:53,222
6Charlotte EllebyHønsehusets Ch. Casino Royale20:38,4610:21,783
7Lisette KongerslevFriscos Ingen Dröm Är För Stor11:11,6921:01,103
8Rasmus BjernerOceans Inside Out af Bella21:32,5611:16,103
9Mette BrandbygeSheiks Ego Boost40:42,9400:23,844
10Louise HansenBjørkvangs Akari Tatsushiro31:16,8810:32,414
11Lisa HeinFionas Napellus21:02,1021:01,134
12Charlotte EllebySundahls Goat Boy21:08,1921:09,154
13Charlotte EllebyHaugens Wolf Moon2+11:00,8820:32,595
14Lisette KongerslevLykkes Ch. Lady Laura31:18,9121:13,755
15Merete MaahnKandies Elstar Beta3+11:47,6320:43,316
16Merete MaahnSofiagårdens Buddha Air30:47,7930:57,226
17Aase BjernerBygholms Navigator of the Ocean4+12:01,9711:10,006
18Aase BjernerLeeds Ch. All-in-One (Uno)41:45,0321:30,756
19Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...41:29,4421:36,976
20Aase BjernerFloras Catalina5+11:45,1231:33,389
Uplac.Lisette KongerslevStampegårdens Fantasy Island21:56,12Trukket
Uplac.Heidi D. AlbrektsenFionas Dika Stratus "Stratus"Trukket
Uplac.Mette BrandbygeLykkes Boulder DashTrukket
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.