KANINDAG  I  TIVOLI  I  KØBENHAVN  DEN  10.  JUNI  2017

Tryk for at komme til:
Middelsvær krogetSvær lige åben
Svær kroget åben



Middelsvær kroget
Dato: 2017-06-10 11:07:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Michele LangkjærVesterleds New Lumumba11:16,1900:40,0611
2Michele LangkjærPletvangs Cougar11:03,5721:00,503
3Rikke HansenStampestaldens Karma50:59,0600:31,755
4Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha31:34,5021:13,445
5Line HauritzFunnys Fuzzy Wyzzy4+12:01,4131:43,688
6Karin RothPicnic's Zombie5+12:14,1331:53,379
7Line HauritzFunnys Kentaro4+42:59,7831:09,1911
8Carola BaunZeris Kamianka Falls "Janka"61:39,9151:26,5611
9Line HauritzMaglebo's Scott91:31,6040:44,5613
Uplac.Rikke HansenPletvangs Maneater *Chili*Trukket
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2017-06-10 14:43:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte EllebyHaugens Wolf Moon (S)00:25,1000:17,2801
2Charlotte EllebyBjørkvangs Akari Tatsushiro (S)00:46,5300:20,4701
3Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (M)00:30,8500:32,5002
4Charlotte EllebySundahls Goat Boy (S)10:33,0300:29,4711
5Line HauritzFunnys Fuzzy Wyzzy (S)00:48,8420:28,072
6Line HauritzMaglebo's Scott (S)31:01,3500:43,783
7Charlotte EllebyHaugens Primrose Dream (S)30:35,8210:24,944
8Michele LangkjærVesterleds New Lumumba (M)40:39,5320:40,786
9Rikke HansenPletvangs Maneater *Chili* (M)21:21,723+11:46,696
10Line HauritzFunnys Kentaro (M)31:09,7240:49,567
11Rikke HansenStampestaldens Karma (S)40:30,7260:30,7210
Uplac.Michele LangkjærPletvangs Cougar (S)Disk.
Uplac.Carola BaunZeris Kamianka Falls "Janka"...(S)Trukket
Uplac.Rikke HansenFire Pote's Frederik (M)Trukket
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Svær kroget åben
Dato: 2017-06-10 12:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte EllebySundahls Ella (S)31:36,0000:37,573
2Charlotte EllebyBjørkvangs Akari Tatsushiro (S)21:13,5910:55,253
3Line HauritzMy Name is Trouble af Gress (S)20:42,4420:40,604
4Charlotte EllebyHaugens Wolf Moon (S)31:07,1920:39,975
5Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (M)41:29,7511:03,815
6Line HauritzFunnys Fuzzy Wyzzy (M)41:23,3711:06,225
7Karin RothI'm a Wild One (S)4+12:32,5020:38,687
8Michele LangkjærPletvangs Cougar (M)5+11:53,0911:05,567
9Charlotte EllebySundahls Goat Boy (S)4+12:04,7821:14,627
10Charlotte EllebyHaugens Primrose Dream (S)62:05,1020:34,068
11Rikke HansenStampestaldens Karma (M)51:21,6830:44,598
12Michele LangkjærVesterleds New Lumumba (M)41:05,9041:04,218
13Patricia MøllnitzDundine's Zarina (S)61:40,2230:59,949
14Line HauritzFunnys Kentaro (M)82:19,1331:17,9311
15Line HauritzMaglebo's Scott (M)6+11:55,8851:27,1912
16Carola BaunZeris Kamianka Falls "Janka"...(M)81:13,5971:13,6815
Uplac.Rikke HansenPletvangs Maneater *Chili* (M)Trukket
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2½ minut
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.