FORÅRSSTÆVNE  VED  CSU  I  SLAGELSE  DEN  18.  MARTS  2017

Tryk for at komme til:
Svær kroget åbenElite lige
Elite kroget



Svær kroget åben
Dato: 2017-03-18 13:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Camilla á ArgjumJordbærgårdens Fru Filifjonk...(M)01:14,3100:33,75023
2Patricia MøllnitzDundine's Zarina (S)01:13,5100:44,9000-0:27,2012
3Tanja Skou PedersenUniKins Voodod (S)01:03,5400:44,5000-0:32,7312
4Tanja Skou PedersenUniKins Deja Vú (S)01:06,2101:04,55012
5Camilla á ArgjumKlundtes Shady Daze (M)01:58,7410:35,5112
6Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Harmo...(S)00:52,3210:39,7911
7Tanja Skou PedersenWinds Kyoshiro (S)11:02,8200:48,8411
8Tanja Skou PedersenHønsehusets Snorkfrøken (S)01:45,8210:58,7411
9Camilla á ArgjumHaugens Lunar Ellipse (S)01:04,5311:22,3811
10Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mymlan (M)21:00,8500:35,822
11Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Tamara (S)20:55,7000:42,912
12Tanja Skou PedersenTaharas Eli Loker (S)21:20,5400:46,902
13Camilla á ArgjumStampegårdens Deathcry (M)11:36,6110:50,192
14Tanja Skou PedersenKlundtes Amazing Adventure (S)20:49,5210:41,913
15Tanja Skou PedersenUniKins Blackout (S)20:43,1010:52,813
16Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe (M)10:37,4121:14,773
17Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Charm...(S)30:43,64
18Camilla Kirk JensenKlundtes Nightmare Moon (M)30:52,21
19Viktoria Behrendt ThremsPilens Kaikias (S)40:38,64
20Viktoria Behrendt ThremsDolls Inpavidus Herakles (S)41:05,98
21Viktoria Behrendt ThremsBlack Beauty (M)51:02,54
Uplac.Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow (M)Trukket
Uplac.Viktoria Behrendt ThremsSeñorita Fiiona (M)Trukket
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Christina Andersen
Sekretær: Christina Andersen + Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2.5 min
Til toppen

Elite lige
Dato: 2017-03-18 15:35:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Camilla á ArgjumStampegårdens Doctor Doom00:31,4300:23,71014
2Camilla á ArgjumJordbærgårdens Ch. Holly00:39,2000:44,7303
3Camilla á ArgjumStampegårdens SCh. Ground Zero00:30,0710:25,811
4Camilla á ArgjumStampegårdens Professor X10:38,6300:34,261
5Camilla á ArgjumZincerellas Dance of Dragons10:46,1700:41,111
6Camilla á ArgjumStampegårdens King's Cross00:54,2010:42,551
7Tanja Skou PedersenUniKins Deja Vú11:03,5600:43,531
8Viktoria Behrendt ThremsDolls Inpavidus Herakles11:17,5501:33,411
9Tanja Skou PedersenTaharas Eli Loker10:45,4310:23,152
10Tanja Skou PedersenUniKins Countdown10:44,0210:33,292
11Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia10:54,3910:34,992
12Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Caribbean Ta...10:28,0010:36,542
13Camilla á ArgjumStampegårdens Lady Deathstrike00:46,5520:56,512
14Camilla á ArgjumOceans GCh. Dance Into The Lig...20:52,1310:39,663
15Tanja Skou PedersenRaptor af Pecasus10:55,4420:51,783
16Tanja Skou PedersenWinds Kyoshiro20:50,1110:54,703
17Camilla á ArgjumRegnbågens GdCh. Fuel for Life20:27,2920:23,254
18Patricia MøllnitzFunnys Ch. Latrones Shelgon20:41,7320:32,714
19Tanja Skou PedersenHønsehusets Snorkfrøken20:38,1220:33,804
20Camilla á ArgjumStampegårdens Paramount30:38,2110:39,534
21Tanja Skou PedersenEikhaugens Back in Business1+11:10,2720:53,894
22Patricia MøllnitzDundine's Zarina30:54,9710:54,344
23Tanja Skou PedersenKlundtes Amazing Adventure2+10:50,8130:36,246
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 4 fejl i finalen
Maksimum tid: 2.5 min
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2017-03-18 10:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Camilla á ArgjumStampegårdens SCh. Ground Zero0+11:03,4300:46,45114
2Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Caribbean Ta...11:12,1011:06,022
3Camilla á ArgjumZincerellas Dance of Dragons20:48,8310:46,703
4Camilla á ArgjumRegnbågens GdCh. Fuel for Life31:01,6400:55,813
5Camilla Kirk JensenStampegårdens King's Cross21:15,321+11:43,024
6Camilla á ArgjumJordbærgårdens Ch. Holly2+10:59,8321:15,165
7Camilla á ArgjumOceans GCh. Dance Into The Lig...21:27,5931:24,885
8Camilla Kirk JensenStampegårdens Paramount41:23,43
9Camilla á ArgjumStampegårdens Professor X50:59,92
10Camilla á ArgjumStampegårdens Doctor Doom51:10,42
11Camilla á ArgjumStampegårdens Lady Deathstrike4+11:14,11
12Camilla Kirk JensenUniKins Countdown51:39,14
13Tanja Skou PedersenRaptor af Pecasus81:35,48
14Camilla Kirk JensenStampegårdens Partners in Crime91:16,83
Uplac.Patricia MøllnitzDundine's GCh. SilviaDisk.
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Christina Andersen
Sekretær: Viktoria Behrendt Threms
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 4 fejl i finalen
Maksimum tid: 2.5 min.
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.