STÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  I  HORSENS  DEN  22.  JANUAR  2017

Tryk for at komme til:
Svær krogetElite kroget



Svær kroget
Dato: 2017-01-22 10:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Maria GadkjærSofiagårdens Olympic Air01:06,2801:12,97013
2Mette BrandbygeOopsy Bear10:36,6600:33,7211
3Lisa HeinNardus' Nidularis af Flora (Vi...00:53,5010:37,9611
4Maria GadkjærMirage af Pecasus11:05,3800:49,1911
5Betina MillerBygholms Navigator of the Ocean10:59,3201:02,1611
6Alison Bøje Due JensenVisbys Malahide C.20:51,0300:30,752
7Charlotte EllebyLykkes JoJo11:10,1010:40,312
8Betina MillerOceans Playa Blanca af Sofiagå...20:54,3700:44,572
9Mette BrandbygeSecret Story11:02,0910:45,582
10Kirsten BjergSommerly´s Comet Galaxy30:44,3100:40,213
11Kirsten BjergZentas SW Boz Pity20:58,6310:43,723
12Kirsten BjergWinds Luke Skywalker11:26,6020:55,813
13Kirsten BjergBjørkvangs Anko Mitarashi20:59,0620:33,874
14Mette BrandbygeLykkes Boulder Dash30:35,9120:23,845
15Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Blue Petunia31:12,4420:33,715
16Lene GadkjærZentas Parkour31:03,4720:38,695
17Lisa HeinFlora Narcissus (Noah)41:30,4710:43,385
18Kirsten BjergSommerly´s Selma Lagerlöf30:49,4020:46,315
19Julie Bøje Due JensenHønsehusets Dr. No4+11:17,9100:46,505
20Lene GadkjærSommerlys Triangulum Galaxy41:27,1011:08,035
21Julie Bøje Due JensenMimrelunds Nikita Kounéli21:51,8831:27,035
22Kirsten BjergMalegas Mahatma Gandhi7+11:50,2800:30,388
23Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Lobelia51:13,2530:50,228
24Alison Bøje Due JensenBlancos Epata Abu Sir51:02,0651:09,5010
25Kirsten BjergKaninBorgens Liona81:32,9730:49,7811
Uplac.Betina MillerFionas Jazz JackTrak sig
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2017-01-22 12:03:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Lisa HeinNidus' Nardus Stricta af Somme...21:54,2202:08,25214
2Mette BrandbygeLykkes Falcon31:02,0000:48,913
3Alison Bøje Due JensenOceans Ch. Manatee af Stampegå...21:24,1011:08,873
4Lisa HeinFionas Napellus31:29,8901:11,313
5Lisa HeinNardus' Nidularis Af Flora41:35,8400:53,224
6Lisa HeinNeottia Nidus-avis21:17,7221:08,074
7Aase BjernerLeeds Ch. All-in-One (Uno)32:09,4411:09,814
8Betina MillerRozettas Plectrum41:49,1301:51,284
9Lene GadkjærSofiagårdens Wizz Air2+12:11,9621:59,355
10Betina MillerFionas Ch. Innuendo DiNidus41:28,8521:18,596
11Aase BjernerBygholms Navigator of the Ocean51:43,1332:01,798
12Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...71:26,8421:06,169
13Mette BrandbygeHønsehusets Ch. Casino Royale51:22,3541:10,829
14Kirsten BjergLykkes State of Art4+11:55,3142:06,849
15Kirsten BjergVi.P's Phantom of the Opera6+12:27,3442:07,6311
16Aase BjernerFloras Catalina8+12:08,2231:27,7812
Uplac.Alison Bøje Due JensenShamigos Tabu Kompaner SuspektDisk. på tid
Uplac.Mette BrandbygeSofiagårdens Ch. Lion AirTrukket
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Maria Gadkjær
Aspirant: Charlotte Elleby
Sekretær: Maria Gadkjær
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:30
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.