HOPSTÆVNE  I  VEMB  DEN  15.  JANUAR  2017

Tryk for at komme til:
Mini krogetLet kroget
Middelsvær kroget



Mini kroget
Dato: 2017-01-15 10:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Anja SembergSpiderman Dexter af Stjernereg...00:37,5600:21,010
2Maja SembergBlack Beauty af Stjerneregnens00:45,2800:27,900
3Anja SembergRalf af Stjerneregns20:37,6500:27,672
4Maja SembergNoah af Stjerneregns20:56,8000:35,012
5Line Haunstrup BækgaardBianco41:44,2800:48,644
6Thilde B RasmussenDisco1+32:42,3601:20,954
7Maja SembergStjerneregns Lollipop30:56,9821:09,815
8Anja SembergRed-SunHill Lucky Star af Stje...20:31,9640:42,566
9Aase BjernerThorsøs Hermione41:37,7530:51,847
10Maja SembergAlf af Stjerneregns41:58,101+22:29,307
11Marie Haunstrup BækgaardCocio61:45,1531:13,249
12Anja SembergMoslund's Oskar3+42:49,1431:38,6810
13Maja SembergStjerneregns Applejack2+42:58,812+32:24,2111
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Erik Kristensen
Sekretær: Poul Erik Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Let kroget
Dato: 2017-01-15 11:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Aase BjernerNødkærlunds Mandel00:32,9500:26,82012
2Maja SembergStjerneregns Osmand01:55,2101:12,84011
3Lene BjergVisbys Sidi Barrani00:44,6810:41,0911
4Line Haunstrup BækgaardVisbys Cahir C.(Guffe)11:08,2400:41,181
5Maja SembergMoslund´s Sweet Miss Lilly10:33,3110:47,202
6Lærke Holm KristensenCoco10:52,5010:49,822
7Aase BjernerNødkærlunds Pistacia30:53,8700:24,643
8Lene BjergI Wonder af Sofiagården20:43,1020:44,104
9Charlotte KristensenBreak Dance21:05,4321:44,044
10Marie Haunstrup BækgaardHøyer´s Amazing Victoria Falls...31:04,5051:14,618
11Anja SembergStjerneregns Butterfly6+12:14,233+12:06,5611
Uplac.Simone Winterberg Bennets...LillyDQ tid
Uplac.Anja SembergStjerneregns JeppeTrak sig
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Erik Kristensen
Sekretær: Poul Erik Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2017-01-15 13:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløb fejlOmløb tidPindPoint
1Anja SembergElmelys Glenbriar FUGU af Fion...00:38,0710:35,51113
2Aase BjernerOh Wonder af Sofiagården (Ohli...30:57,3100:32,18300:28,70
3Rasmus BjernerBygholms Vision of the Ocean30:53,8600:31,40310:26,87
4Gitte JørgensenMalega's Love is in the Air (L...31:39,2001:24,243
5Lene BjergStald Mølgaards A Little Dream...20:54,2920:47,804
6Aase BjernerRozettas Steamfunk (Rozetta)41:04,9331:27,727
7Maja SembergKandies Oline af Stjerneregns4+11:47,3130:53,158
8Olivia RahbekSundahl's Perla61:09,5121:12,658
Uplac.Rasmus BjernerKlara af PecasusTrak sig
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Erik Kristensen
Sekretær: Poul Erik Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.